Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szexkapcsolatban vagyok. ",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szexkapcsolatban vagyok. ", "barátság extrákkal kapcsolatban vagyok. ", mostanában így kezdődik minden második kérdés az oldalon. Hogyan van ez?

Figyelt kérdés
Engem megdöbbent, hogy lehet ennyi ember ilyen jellegű kapcsolatban (jó, amellett, hogy biztosan túl vannak reprezentálva az oldalon). Mondjátok már el, ti hogyan alakítjátok ki az ilyen kapcsolatokat? Egyszerűen nem tud a fejembe menni, hogy egy fiú azzal kezdi az ismerkedést, hogy én nem akarok komolyabbat tőled, de azért szexelnék veled. És hogy egy lány belemegy ebbe a helyzetbe. Nekem is tetszettek lányok az elmúlt időben, de nem lett volna bátorságom egy ilyennel előállni. És nem csak azért, mert gyáva lennék, én úgy gondolom, hogy ez nagyon megalázó lenne egy lánynak. Inkább randira hívom a lányokat, pár alkalom után meg természetes, hogy a párkapcsolat felé haladunk, és nem valamiféle szexkapcsolat felé. Akik ilyenben vannak/voltak, azoknál egyáltalán nincs randizás? De akkor hogyan?

2013. dec. 8. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem emberi kapcsolat, csak testiség, "eszközhasználat". Ugyanolyan, mint ahogy a vibrátort használod, csak itt emberek egymással teszik ezt. Megkívánja, megdugja, viszlát. Mostohahúgom buliban szedett össze egy ilyen arcot, mindketten részegek voltak, a pasas azt se tudta, kit vitt haza, húgom meg, hogy kinél aludt, csak másnap reggel mutatkoztak be egymásnak. Azóta összejárnak, de állítólag "nincs köztük semmi". Aha, semmi. Se ruha, se levegő :D
2013. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
én voltam már hasonló "kapcsolatban", de úgy volt, hogy már ismertem az illetőt, szóval nem vadidegennel feküdtem össze. 1 éve ismertem már, néha találkozgattunk, egyik ilyen alkalommal iszogattunk meg néztünk filmet, és végül ott aludtam nála. és hát mit csináljon 2 21 éves ha nem szexelne? amúgy egyikünk se akart többet a másiktól, csak egy laza szexet. meg lehet oldani, csak nem olyannal kell, akinek lételeme a romantika és hogy szerelem nélkül nem tud szexelni.
2013. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Két ember megegyezésétől függ. Odamenni valakihez, hogy "ne haragudj, de tök jó lenne, ha szexelnénk, de ne értsd félre, nem akarok tőled semmit, vagy valami..." szörnyen undok és bántó dolog.

Miért lenne megalázó a lánynak a szexkapcsolat? Miért nem megalázó a fiúnak? Vagy egyiknek sem megalázó, vagy mindkettőnek, de őszintén nem értem, hogy két felnőtt ember miért ne alakíthatna ki érzelmektől független szexuális kapcsolatot, amíg azzal senkinek sem ártanak, és mind a ketten akarják.

Én randiztam az illetővel párszor, mikor világossá vált, hogy komoly, kapcsolati szinten nem igazán működne közöttünk a dolog. A szex viszont jó volt, és nem volt egyikőnknek sem senki más a láthatáron, így néha összejártunk ennyi.

2013. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es, nem kell feltétlenül szexelniük. Meg gondolom, ha már filmeztetek együtt, akkor barátként tekintettetek egymásra. Ez nekem furcsa, mert nekem eszembe se jutna, hogy egy barát felé szexet kezdeményezzek. Nem fér bele a barátságba.

Persze köszi a választ, meg az 1-esnek is. Hozzá azt fűzném, hogy ez az egyetlen változat, amit meg tudok érteni, ha egyéjszakásból indul. Mert akkor nem érzi azt az ember, hogy a lánynak megalázó lenne felajánlani, járjanak össze a szexre.

Írhatnak mások is, szívesen várom a válaszokat.

2013. dec. 8. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez másfajta felfogás kell.

Amíg úgy tekintesz erre, hogy eszközhasználat meg megalázó a lány számára, addig elképzelhetetlen lesz. De mondok egy nagyon durvát: a szex ugyanúgy örömforrás a nő számára is. Már ha jól csinálják.


Aki ilyen kapcsolatba megy bele, az úgy gondolkozik, hogy a szex egy olyan dolog, ami mindkét félnek jó. Innentől nincs benne semmi megalázó, mert a kölcsönös örömszerzésről szól.


Nekem volt ilyen kapcsolatom, nem is egy. Persze az elejétől így indult, illetve volt olyan is, akit régóta ismertem már. Egyszerűen beszélgettünk, egyikünk sem akart kapcsolatot, de a szexre igényünk volt. És akkor felmerült, hogy miért ne próbáljuk ki? Kipróbáltuk, jó volt. Úgyhogy folytattuk.

Mondjuk a legutóbbit alaposan elszúrtuk, mert egymásba szerettünk, és most együtt vagyunk :D

2013. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3


Sok olyan lány van - legalábbis én azt remélem, hogy sokan vannak - akik csak párkapcsolatban hajlandóak szeretkezni. Nem hivatkoznak az igényeikre és mennek bele egyéjszakásba, szexkapcsolatba. Ha látják, hogy nem működik valakivel a kapcsolat, akkor inkább elválnak az útjaik, nem kezdenek szexkapcsolatokba. Na most egy ilyen lánynak semmi sem megalázóbb annál, mint ha elkezded ecsetelni, hogy mi lenne, ha csak szex lenne... Persze ha tudod a lányról, hogy nyitott az ilyenre, az más. Csak a többség ritkán szokott dicsekedni ezzel.

2013. dec. 8. 11:05
 7/11 Költőnő? ***** válasza:

idegennel ugye nem is lehet "barátság extrákkal"

tudod ez úgy van, h mki unja már a kapcsolatokban a taktikázást, a befektetett energiát, ami sokszor nem térül meg.

Egy kapcsolatban elvárások vannak, amiknek meg kell felelni, egy ilyenben meg nincsenek.

Elég gáz és elferdült, de ez van.

Az meg, h hogyan tud kialakulni...

barátok vagytok, beszélgettek. Egyszer összegabalyodtok és jó.

vagy felvetődik, beszélgettek róla és nincs ellenérv.

de a valóságban ez sokáig ritkán életképes.

elég gyakran kialakul vmelyik félben a birtoklási vágy.

2013. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mintha ez annyira egyértelmű lenne,hogy 2 21 éves kettesben csak dughat.Mást nem is lehet csinálni.Néha nem értem,hogy hogyan jutnak ide emberek.Nekem például eszembe nem jutna.De mondjuk én az ilyen lányokkal nem jutok második randiig,mert ha kiderül,akkor,mennek a levesbe.De ezért is tartok ott ahol.
2013. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Költőnő?


Akkor viszont lehet, hogy az én barátságaim nem olyanok, mint a normálisnak lennie kéne. Mert ha fel is vetődött a téma, akkor se merült fel bennünk, hogy most egymással kéne bármit is kezdeni. Vagy lehet, hogy a szexkapcsolatra csak a legjóképűbb férfiaknak van esélyük? Ez is érdekes kérdés lehet.


Csillámszőrűkanláma


Na végre a másik álláspontot is képviseli valaki, a hozzám közelebb állót. Kösz a választ. Annyi mondjuk különbség közöttünk, hogy én nem ítélem el az olyan lányokat, akik a múltban már belementek az ilyenbe. Az még hát elég szánalmasan nézne ki, ha amint megtudnám, hogy hajlandó szexkapcsolatra, rögtön csak arra kezdenék hajtani.

2013. dec. 8. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. ezek a barátságok nem olyanok voltak, akikkel a napi gondjaimat megbeszéltem. inkább csak ismerős, mint barát. és a fiatalok meg kapnak a lehetőségen ha van alkalmuk szexelni. aki nem használja ki a helyzetet az hazudik. ez olyan mintha egy fiú letagadja,hogy masztizik.
2013. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!