Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem koszontott fel hazassagi evfordulonkra?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt a ferjemmel es meg mindig elfelejtette,amikor emlitettem neki,azt mondta hogy elfelejtette,mert akkor szuletett meg a lanyunk,ra 1evre azert,mert akkor volt az elso szulinapja.A szulinapomat is elnezte,utanna persze bocsanatot kert,csakhat nekem szarul esett.
2008. okt. 2. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem direkt csinálja. vannak akik felejtős tipusok, nemcsak pasik. én a helyedben, majd ha legközelebb vmi apró alkalom van, akkor egy aranyos képkeretbe csinálni egy kis táblázatot, hogy milyen ünnepnapjaitok vannak az évben. akár meg is csináltathatod fényképesen is amint te vagy rajta valamelyik ilyennel foglalkozó helyen.nekem a bátyám volt ien, mindent elfelejtett, de nem direkt. ő i kapott iet. majd azt szépen tetesd ki vele vmi jól látható helyre és nem fogja elfelejteni.
2008. okt. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a pasik többsége nem figyeli a dátumokat, ezért vagyuk mi nők az és .... :P sok mindenben mi vagyunk az okosabbak mi logikusabbak vagyunk.... ne foglalkozz vele. inkább csinálj neki meg lepit, hogy észre vegye h most volt az évfordulotok!

Amugy gratulálok

2008. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is sokszor elfelejt dolgokat velem kapcsolatban ez rosszul szokott esni de azt hiszem a pasik már csak ilyenek.A meglepis tipp ügyes megoldás lenne,egy vacsora vagy valami romantikus program ebből talán meglátja hogy neked fontosak ezek a dolgok.
2008. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a saját névnapomat nem tudom, hogy mikor van.
2008. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi lassan 4éve vagyunk együtt a párommal, de szerintem azt sem tudja melyik évben születtem nemhogy a hónapot és napot. Mellesleg azért nézem el neki, mert néha a saját életkorát sem tudja. Rendszerint 38at mond, pedig egy hónap múlva 40lesz
2008. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk is előfordul gyakran, valahogy erre nem áll rá a férfiak figyelme.


de mi így szeretjük őket!

2008. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!