Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam elhanyagolva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam elhanyagolva? Velem van a baj, ugye?

Figyelt kérdés

Végre találtam valakit, akivel jól működik minden. (Előzőleg minden exemtől kaptam pofont, volt aki meg is lopott.)

Nem féltékeny, nem akar bántani, nem titkolózik, bízik bennem, őszinte, figyelmes.

Működik a szex. Jól kijövök az anyukájával is.


Sajnos az előző kapcsolatom miatt nem sok barátom/barátnőm maradt. Van kb 3-4 akikkel szoktam 1-2 hetente találkozgatni, de olyankor mikor a barátomnak más elfoglaltsága van.

Hetente min 3-4x együtt alszunk, együtt járunk edzeni, munka közben is emailezünk.

Minden percéről beszámol kérés nélkül, teljesen bízom benne.


De annyira zavar, mikor megbeszélünk valamit, majd egy óra múlva közli, hogy elmegy a haverjával valahova.

Akivel egyébként 2 hete nem találkozott.


Mióta együtt vagyunk, ritkán találkozik a haverjaival, a legtöbb idejét velem tölti.

De mégis ha elmegy 3-4 órára, egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal.

Nem szeretném ezzel a ragaszkodással, hisztivel elrontani az egészet.

Tudom hogy VELEM van a baj, nem vele.


Ítélkezés helyett tanácsokra lenne szükségem. Köszönöm szépen.


2016. okt. 1. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veled van a baj, de azért nem olyan vészes a helyzet. Időben felismerted a problémát, tehát változtatni is tudsz. Az evidens lehetőségeken kívül nem tudok tanácsot adni; keress hobbit, rajzolj, olvass, nézz filmet, sétálj, fuss, menj könyvtárba, kávézóba, moziba, zumbázni, bárhova, ami szimpatikus. Találd fel magad, és ne félj az egyedülléttől, hanem élvezd ki.
2016. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hétvégén törnek csak rám ilyen buta gondolatok. Hétköznap elvagyok foglalva a munkával, utána edzeni járok, főzök, takarítok stb.


Pontosan tudom, hogy hol van és mit csinál. De mégis azt várom, hogy érjen haza és találkozzunk.


Ma már aludtam, filmet néztem, most próbálom rávenni magam a takarításra.

2016. okt. 1. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Szereted, odáig vagy érte és szeretnél minél több időt eltölteni vele.

Volt egy hasonló tapasztalatom/kapcsolatom. Odáig voltam a srácért, minden bajom volt ha nem beszéltünk, találkoztunk x ideig. Persze nem hisztiztem, sose lógtam rajta, de mindig alig vártam, hogy halljam a hangját, lássam.


Ez a hirtelen program lemondást mond el neki, hogy zavar téged, hogy előtte lemondja miközben már megbeszéltétek. Mond neki, hogy persze találkozzon a barátaival, de ne úgy, hogy közben a ti programotokat is keresztbe húzza.

2016. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!