Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt párommal, együtt is élünk, nála dolgozom. Régebben mondogatta már, hogy szeretne elmenni néha egyedül is bulizni, de én nagyon tartok attól, hogy megcsal, vagy ha valaki kikezd vele, ő nem tud ellenállni. Minden barátnőm azt tanácsolja, hogy bízzak meg benne, mert ő nem olyan, hogy megcsalna. A volt nőjével viszont pont ezért szakított, mert nem engedte el egyedül sehová...


Most az egyik haverja szakított és a többi szingli, és egyre többször hívják őt, hogy bulizzon egyedül, nélkülem. (a haverjait ismerem, csajozósak...de nem valami sikeresek a nőknél...)

A párom pedig megnézi a nőket, de minden ismerősöm szerint sosem csalna meg, de mégis ezt akarja néha, hogy ne menjek velük...


Régen amíg nem voltunk együtt, csak haverok voltunk, akkor sem volt olyan típus, hogy bulikon bárkit leszólítgat, vagy bárkivel elmegy...inkább csak iszogatott meg hülyéskedett a haverjaival. de mégis aggódom.


Azt mondta ha meg akarna csalni megcsalna bármikor,nem kell ahhoz buli, vagy ha más kéne neki előbb szakítana.


Mit szóltok? van okom aggódni?



2016. okt. 3. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem adott indokot, akkor miert bünteted bizalmatlansagoddal?


Sokszor a ferfiaknak többet jelent a szemelyi szabadsag, mint az, hogy felszedjen valakit. Elegge sokan meg pont azert csaljak meg parjukat, mert ugy erzik, korlatozva vannak.


Neked egyebkent nem fontos, hogy baratnöiddel pasik jelenlete nelkül is tudjatok beszelgetni?

2016. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A helyedben nem aggódnék, sokkal inkább aggódnék a párod helyében. Legjobb úton vagy egy kisajátító kapcsolat felé, ahol a másik úgy érzi, hogy megfullad, nem kap levegőt.

Nekem van két barátnőm, akikkel gyakran találkozom a párom nélkül, ezen kívül pedig van számtalan olyan társasági programom, amiben ilyen-olyan okoknál fogva a párom nem vesz részt. Biztos vagyok benne, hogy kenyértörésre kerülne a sor, ha a párom nem akarna "elengedni" ezekre a programokra, mert azt feltételezné rólam, hogy ha nem őriz folyamatosan, akkor biztos megcsalnám.

2016. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is elmegyek a barátnőimmel pl sütizni, meg a párom is kocsmázni a haverjaival, én azért aggodom, mert discoba akar menni...és mivel nincs sok tapasztalatom, meg én nem mennék el egyedül buliba, ezért érdeklődöm...
2016. okt. 3. 10:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát menyjetek el tiis a barátnőddel. Ne agodj már miatta,had menjen. Az'én párom is szokott.
2016. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a lényeg az egészben.:Azt mondta ha meg akarna csalni megcsalna bármikor,nem kell ahhoz buli, vagy ha más kéne neki előbb szakítana.


Velem is ezt csinálta a párom és én is ezt mondtam neki.Nyugodtan engedd el,mert nem egy két bulin fog múlni a dolog.Azért mert a haverjai csajózósak akkor mivan?Ne a haverjaiból tápláld be magadnak,hogy ő is csajozni fog.Megnézi a nőket mivan abban?Te is úgy is megnézzed a pasikat és nem azért,hogy egyből lefeküdj vele.Túl problémázod.

2016. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább bízz meg benne és engedd el. Ne kényszerítsd arra, hogy hazudnia kelljen neked, meg titkolóznia. Ha nagyon meg akarna csalni, úgyis megtehetné bármikor, akár a tudtodon kívül. Arra törekedj, hogy a bizalom megmaradjon köztetek és őszintén tudjatok beszélni bármiről.
2016. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Adok nektek egy jó tanácsot nők: ha az ilyen korrekt férfiakat (mint amilyen én is vagyok), iszonyú rövid pórázon akarjátok tartani, hamar észrevesszük ám azt, és a jó tulajdonságaitok ellenére menekülőre fogjuk, mert azt érezzük, hogy nem bíztok meg bennünk és a legundorítóbb dolog tud lenni az, ha annak ellenére nem bíznak meg az emberben, hogy soha nem is tett semmi megbotránkoztatót.
2016. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy magamból indulok ki, hogy nem lenne kedvem bulizni nélküle, mert ő nem csalt meg eddig meg hazudni sem szokott...egyszer volt discoban nélkülem, úgy volt, hogy kocsmába mennek de disco lett a vége én meg megsértődtem, hogy nem ezt beszéltük meg...aztán ő ideges lett, mert nemhogy megkérdezném, hogy milyen volt meg mik történtek


De lehet azért fújom fel, mert a haverjai, meg ő is gyakran viccelődnek...h ha sok nő lesz akkor nem szabad barátnővel menni stb...és nézik a reakcióm...én ezt komolyan veszem ők pedig ezt élvezik...

2016. okt. 3. 10:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd én már írtam.Barátnőm ugyanezt csinálta velem.


Nagyon-nagyon féltékeny volt,ha mentünk kocsival és megnéztem egy nőt lábon ütött.


Elmentünk bevásárolni és sétált előttünk egy férfi,és azt mondta milyen jó segge van a pasinak.Én nevettem és mondtam neki,menj oda és csípj bele.Aznap nem volt beszélgetés,mert én nem szeretem mert nem vagyok féltékeny.Nagyon szerettem az életem adtam volna érte.Végül ő hagyott el,és kapcsolatunk alatt meg is csalt.


Ebből csak azt akartam kihozni,aki akarja megteszi.Eljátszhatja a féltékenyt meg bármit.Én bíztam benne,pofára estem.Ő nem bízott bennem pedig 7 évig együtt voltunk és sosem csaltam meg és sosem bízott meg bennem.Furcsa dolog ez :)

2016. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt nokent mondom, de neked kutya kell, nem pedig ferfi. A kutyanak meg tudod engedni, hova es mikor menjen. A parodnak nem, es mikor valaki megis ilyeneken agonizal az kb. a szanalomkupac kategoria. Ferfikent meg kb. a kerdest latva dobnalak ki.
2016. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!