Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Ti is aggódná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Ti is aggódnátok?

Figyelt kérdés

Az páromnak, mielőtt összejöttünk, volt egy "naaagy szerelme". Én ezt az elején nem tudtam, csak később, hogy mikor összejöttünk, akkor is utána sóvárgott még jó ideig, de utána már nem találkoztak, főleg, miután ezt megtudtam. Bár azt hozzátenném, hogy a nőnek ő csak haver volt, akivel lehetett inni. A nőnek volt egy idősebb pasija, aki nős volt és éveken át hitegette, de persze nem vált el miatta. Na, ugye megszakadt a kapcsolatuk, mert a párom nem kereste már, a nő meg persze szintén nem (innen is kiderült, az ő részéről mennyire volt fontos a párom "haversága""). Másfél éve semmi nem volt, el is felejtettük (vagy legalább is én...), a napokban pedig kereste a nő telefonon, hogy rég hallott róla, mi újság, találkozni akar... Nem tagadom, eléggé kiakadtam. Az jár a fejemben, hogy a pasi dobta, és kell neki valaki.

Érdemes megjegyezni, hogy nem vagyunk már gyerekek, én 25 vagyok, párom 32, a nő meg 30. Tehát 30 évesen lehet, rájött, hogy már kéne neki család, meg el akar költözni otthonról (akkor még otthon lakott, nem hiszem, hogy azóta elköltözött volna) stb.


A párom azt mondta, hogy ha zavar, akkor nem találkozik vele. Ez megnyugtató, de viszont én fogom hárpiának érezni magam. Meg szerintem, ha komolyan azt akarja, akkor nem fog leállni a nő...


2012. okt. 9. 13:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy lehet mondani, hogy csak beszélgetni meg találkozni akar, de akkor másfél évig miért nem tette? Nem vagyok parás, de ez gyanús.
2012. okt. 9. 13:47
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy le akarja tesztelni, hogy még szereti-e a barátom, és ha igen, akkor gondolja, hogy jó lesz ő is neki...
2012. okt. 9. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék a helyedben. Főleg egy ilyen kijelentés után, hogy már veled volt, de a ribanc után sóvárgott..
2012. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaja, elhiheted, hogy akkor ez hogy esett. Akkor is majdnem szétmentünk emiatt, hogy kiderült...

Nem hiszem el, hogy nem tud eltűnni az életünkből.

2012. okt. 9. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy nagyon nem szeretnéd hogy találkozzanak. Végül is ahogy leírtad még csak nem is barátok. Én is biztos kiakadnék, és nem is egyeznék bele hogy találkozzanak. Ha fontos vagy a párodnak megérti és nem fog vele találkozni.
2012. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem fog. De már olyan sok köcsögséget csinált a hátam mögött, hogy nem nagyon hiszek neki... Meg nagyon hamar rávágta, hogy nem fog vele találkozni...
2012. okt. 9. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se engedd neki, hogy találkozzon vele. Különben is, egyátalán minek találkozgasson ő más nőkkel? Ott vagy neki te...
2012. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!