Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kombinálok és én látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kombinálok és én látok bele rosszakat?

Figyelt kérdés

Kezdem magam rosszul érezni emiatt. 1 hónapja vagyunk együtt. Nem mintha köteles lenne nekem beszámolnia bármiről (bár elvégre komoly kapcsolatot akar velem azt mondja)vagy elvárnám hogy minden apró dologról értesítsen, de már az utóbbi időben ez a harmadik alkalom, hogy este 8 vagy 9 óra körül eltűnik Faceről, el se köszön, inaktívak a hívás gombok is, tehát a netet is kikapcsolja telón. És reggelig nem is ír.


És mit gondoljak? Hogy mégse vesz komolyan, ha el se köszön. De gondolhatom azt is, hogy randizik vagy elhív magához valakit. Vagy csak direkt szívat és a határaim feszegeti? Volt olyan is már, hogy eltűnt 9 órakor és hajnali 1 körül reagált csak. Elvileg haverozott, azt mondta. De amikor rákérdezek személyesen, hogy mit gondol rólunk, jó e neki, akkor váltig állítja, hogy nagyon jól érzi magát, ne agyaljak, ne parázzak, hozzám bújik, cuki, kedves.


Olyan kettős ez az érzés. Nem tudom mit kellene tennem.

Ti mit tennétek? Valami tanácsot adjatok légyszíves!



2016. okt. 4. 22:33
1 2
 1/15 Anee1021 ***** válasza:
79%
Lehet igazat mond, várd ki hogy alakul a továbbiakban azért feltétlenül ne hidd el a férfi meséket.. :)
2016. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Tisztázd vele, hogy te nem szereted, ha szó nélkül eltűnik. Nem kell engedélyt kérnie, csak azért tudd mégis, hogy most órákig nem számíthatsz a válaszára. Ez szerintem jogos kérés, egyfajta tiszteletadás. Ám többet képzelni bele már túlzás.
2016. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, ezt meg kell vele beszélnem. Az a probléma, hogy én már kezdem megszeretni, de vissza kell vennem, nem akarom, hogy ezzel nagyon nyeregben érezze magát.

Ment a zöld kezecske mindenkinek.

2016. okt. 4. 22:41
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem facebook- ozik egesz este ,na bumm:D ne írj neki Te sem..foglalkozz mással ahelyett hogy ezen rágódsz.

Ha azt érzi hogy teged ez zavar,annal jobban fogja csinalni.

2016. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Biztos olyankor nem köszön el, amikor előbb ér haza a felesége...

Tudsz te mindent erról az emberről?

2016. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne, hogy így eltünedezik. Érdekelne, hogy ilyenkor hová kell mennie.
2016. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Magától is hozzábújuk és kedveskedik, vagy csak akkor, amikor rákérdezel, hogy mi a pálya? Ha előbbi, akkor nem agyalnék túl sokat azon, hogy félrelép, ha utóbbi, akkor inkább csak lelkiismeretből teheti. Hozd a tudtára, hogy zavarnak az eltűnései, legalább köszönjön el. Lehet, így szokta meg, fel sem tűnik neki. Ha nem változtat ezen, akkor kalap-kabát neki.
2016. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hogy ismerted meg? Mit tudsz róla? Mikor szoktatok találkozni?

Voltál már nála?

2016. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is van vkije: felesege/elettarsa. Szerintem egyertelmu. Menj at hozza. Szerintem nem a lakhelyere fog vinni, hanem az anyjahoz. Jol figyelj, nezz be a szekrenyekbe. Kerd meg, h vegye fel egy adott nadragjat v polijat. Nem fogja tudni eloszedni, mert nem ott lakik. Nincs-e noi cucc a lakSban? Vagy tul nagy rend?? Nem lAknak ott.

Egyeb tesztert irj privit nyugodtan. Voltam mar ilyen szituban. Kideritettem.

2016. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha valakiben már az elején sem tudsz megbízni,akkor ott halott a dolog,mert mindig marni fog valami. Vagy az ember olyan,vagy te vagy túlparázós,de az én szent szabályom lesz ezentúl,hogy ha valahol büdöset érzek,ott tuti sz.r van,mert eddig mindig jót jeleztek az ösztöneim,csak én nem hallgattam rájuk!
2016. okt. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!