Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem azt, hogy a párom nem szeret engem?

Figyelt kérdés

Lehet elég gyerekesen és bután fog hangzani amit írok! Távkapcsolatban vagyunk 1 éve és 2 hetente hétvégenként találkozunk. Hétközben manapság elég keveset írunk egymásnak mert nem történik velünk semmi olyasmi, de azért mindig érdeklődünk egymás felől x óránként.Írunk reggel is este is köszönő levelet stb.. ha írom neki, hogy szeretem habozás nélkül visszaírja. Amikor együtt vagyunk, mindig puszilgatja az arcomat, átölel, foglalkozik velem, meghív étterembe egyszóval minden rendben van ha normálisan nézném. De mégis legbelül azt érzem, hogy nincs rendben valami és nemtudom magamban helyretenni. Régebben többet érdeklődött irántam a neten, sokkal több aranyos dolgot írt nekem ezek kezdenek eltűnni.

Nagyon nagyon ritkán írja,hogy hiányzom neki leginkább csak a kapcsolat kezdetén voltak ilyenek (meg amikor nagyon sokáig nem láttuk egymást egyéb okokból..) leginkább akkor amikor én mondom neki valamint ugyan ez van a szeretlekkel is.Gondolom ő nem az a fajta aki ezeket gyakran mondogatja és az apróbb változások a megszokással járnak és hogy már régebb óta együtt vagyunk.

A családom állandóan azzal jön nekem, hogy ez nem szerelem ő nem érez irántam semmit..

Nektek mi a véleményetek?

Én 21L és 23F.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. okt. 5. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

1. most kinek akarsz hinni a családodnak, akiknek magyarán f..ngjuk sincs a kapcsolatodról, vagy a saját érzéseidnek, amit kétlek, hogy most mérvadóak, mert te inkább most csak kombinálsz egy problémát!!!

2. a kapcsolat normális, szépen mentek előre, ne azt várd, hogy majd x idő után is majd teljesen 100%-ban ugyanolyan lesz, mint az első pár napban

3. miért írja le azt, hogy hiányzol? miért kell a hiányra összpontosítani? alapvető dolog, hogy tudja az ember távkapcsiban, hogy mindennap hiányzik neki a párja, ezt nem kell állandóan hangoztatnia!

4. ha együtt vagytok, minden happy, akkor miért gondolod azt, hogy nem szeret?

5. közölted vele egyáltalán a problémádat, vagy ahhoz gyáva voltál, és itt kérdeztél rá legelőször ismeretlenektől?

2016. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Kezdjük az elején. Az ember folyamatosan változik. Mindenki. Az is, aki észreveszi magán, és az is, aki nem. Arra, hogy két, egymástól távol élő ember azonos irányba változzon, minimális az esély. Márpedig ha más irányba változnak, az eltávolodáshoz vezet. Ezért nem szerencsés a távkapcsolat. Tinik még elhülyülhetnek vele, de felnőtt embereknek nem való.

Folytassuk ott, hogy a női megérzés bizony igencsak létező dolog. Létező és működő. Ha úgy érzed, kérdező, hogy valami nincs rendben, tuti, hogy úgy is van!

A családodnak igaza van egyébként, mert ez nem szerelem. Elhiszem, hogy te annak érzed, de hidd el, majd ha egyszer valóban szerelmes leszel valakibe, csak mosolyogsz majd magadon, hogy ezt szerelemnek hitted.

2016. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért hiszed azt, hogy nem szeret, mert már nem fejezi ki ugy, mint régen.


Gondolj bele: te ahhoz párosítod a szeretetét, hogy gyakrabban írt aranyos dolgokat, többet érdeklődött irántad. Ezek most már sokkal kevésbé vannak meg, ergo azt a látszatot kelti a dolog, hogy már nem szeret.


Nem feltétlen van baj, megemlítheted neki, hogy jól esne neked, ha többet foglalkozna veled, ennyi.

2016. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, az a baj, hogy őt már nem merem kérdezni mert nagyon sokat piszkáltam ilyesmi dolgok miatt ok nélkül és inkább annyit mond, hogy hagyjam abba és ne generáljam a problémákat .
2016. okt. 5. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

#2


Egy ELLEN CÁFOLAT a távkapcsolatos megjegyzésedhez:


A távkapcsi működő képes azok számára, akik képesek áldozatot hozni azért, akit szeretnek, megbíznak egymásban, tesznek a kapcsolatért és tudják, hogy csak egymást akarják.


párommal 3 és fél éve vagyunk 200 km-s távkapcsiban megismerkedésünk óta, minden héten tudunk találkozni legjobb esetben, rosszabban kéthetente, és akkor is egy nap a két város között félúton egy napra, és amikor mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál.

ezen kívül neten tarjuk a kapcsolatot, teszünk a kapcsolatért,hogy jól működjön! nagyon szeretjük egymást


jövő év elején költözünk össze


párom 32 F, én 26 N


1-es voltam

2016. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdező, ha a pasidnak nem hiszel, akkor mégis mi a fr..ncért vagy vele? miért nem vagy képes hinni a szavának?


te tényleg csak generálod a problémákat ok nélkül, úgyhogy ne is csodálkozz, hogy így reagál!

elgondolkodhatnál azon, hogy miért viselkedsz ennyire gyerekesen és éretlenül!

2016. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!