Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a páromat, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, de azt hiszem ő már nem szeret. Mit tegyek, van még értelme küzdenem érte?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt. Kb.1 hónapja úgy érzem,hogy a barátom már nem szeret. Már nem olyan mint régen. (pl.ritkán találkozunk, van hogy 2 napig nem is keres). Pedig régen minden nap beszéltünk és általában találkoztunk is. Az utóbbi időben sokat is veszekdetünk, de mindig kibékültünk. (kölcsönösen). Azt hiszem már nem vagyok fontos neki, régen mindig becézgetet ma meg már nem. Már bókolni is nagyon ritkán teszi, olyan érzésem van mint ha neki teljesen természetes, hogy ott vagyok neki. Megkérdeztem az egyik haverját, hogy van e másik lány, ő azt mondta hogy sokat szokott rólam beszélni (jó értelembe). De akkor miért ilyen szerintetek? Rákérdeztem már nála is finoman, de ő esküdözött hogy szeret és hogy én vagyok számára az egyetlen.

Mit tegyek? Küzdjek még vagy ne keressem?


2014. okt. 8. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked több törődésre van szükséged, és szeretni akarod, de nem érzed ezt az ő részéről.
2014. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18/L vagyok. Ő pedig 21/F
2014. okt. 8. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, ez nem sok mindenen változtat :)
2014. okt. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal korban nem kéne erőltetni azt ami 1 év után nem működik!!!
2014. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szerelem két ember között bizonyítottan 2-3évnél tovább N E M tart. Lehet erről vitatkozni,de ez bizonyított.Van néhány hormon szerotonin,dopamin stb,melyek termelődése ezen időszakban aktívabb,majd később leáll.

Az emberek 99%-nak fogalma sincs az ilyen folyamatokról,ezért szinte mindig ráfogják valamire,hogy miért nem olyan jó már mint az elején.

Akik ezen időszak után együtt maradnak szintén nem látják be,hogy ez így van,és váltig bizonygatják,hogy van örökké tartó szerelem. De nincs.

Ez nálatok sincs másképp.Rá lehet fogni erre,arra,amarra,de engem nem győztök meg vele,az biztos.

2014. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!