Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titokban beléptem a facebookjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban beléptem a facebookjába, hogy tovább?

Figyelt kérdés

A lényeg, akik nem akarnak sokat olvasni:

A páromnak volt egy exe, 2 éves kapcsolat, ahol a csaj 2x megcsalta. A párom nagyon szerelmes volt, majdnem megbocsáltott neki, de jöttem én...hosszas cívódás után engem választott, azóta is együtt vagyunk(1 éve).

Az ex azonban még szerelmes a páromba, egyik nap szerelmet is vallott neki, de a párom nem volt vevő rá.

A lényeg, hogy anno volt, hogy a párom "a szülei elől titokban" találkozott a lánnyal, vagy, hogy a nővére látta a lánnyal és közölte a párommal, hogy nem teheti ezt meg velem, stb.

Nagyon kiváncsi voltam, így beléptem a facebookjába, és annyit láttam, hogy írt neki a csaj egy csomót, meg, hogy majd küld képet a páromnak, a párom meg erre írta, hogy számonkéri majd, stb.

A lényeg, hogy kértem a páromat, hogy mutassa meg a beszélgetést, mire közölte, hogy bármi van ő nem fogja nekem, miért kérdem. Hazudtam, de végül bevallottam. Így se mutatta meg nekem, csak elmondta, hogy igen, ritkán beszélnek, a lány szerelmet vallott neki, de ő elmondta, hogy engem szeret. Emellett azt mondta, hogy ha tovább olvastam volna, láttam volna, hogy megírta a lánynak, hogy MAGÁRÓL ne küldjön képet. Letiltotta miattam a lányt facen.

Másnap közli, hogy na, be akarsz lépni a telómba? Próbáld csak meg...már nem tudnál.

Mondom jó, többet nem is akarok.

A lényeg, hogy nekem akkoris bűzlik valami a sztoriban. Anno láttam, hogy régen még e-mailezgettek is.


--Ennyi azoknak, akiket nem érdekli az előzmény---

(Előzmény: A párom anno közölte, hogy nem tud választani köztem, és az exe között. Midkettőnket szerette egy szinten, az ex volt a biztos pont, én pedig az új, akivel kérdőjeles, hogy majd működik-e. SOkáig kint voltak az exxel a közös képek, velem nem teszi ki facebookra, hogy kapcsolatban, mondván, hogy ő nem facebookozik sokat, de az exével anno kint volt. Többször is hallottam, hogy az exe bármit megtett volna, hogy felizgassa, én elmondása szerint nem cselekszem így. Sokszor érzem magam az ex árnyékában, holott ő is és a családom is mondta, hogy ha nem szeretne engem, nem velem lenne, hanem az exével, hiszen az tárt karokkal várja...)


2016. okt. 7. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

"A párom anno közölte, hogy nem tud választani köztem, és az exe között"


Itt nem kellet volna tovább menni. Nekem ennyi elég is lenne, hogy ne akarjak tőle semmit a továbbiakban. Tudtad, hogy mibe szaladsz bele, mégis megtetted. Minél hamarabb lezárod, annál nagyobb eséllyel leszel boldog valaki mással. Addig viszont ez a nyűglődés lesz terítéken.


35/N

2016. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, hogy emberek minek alázzák magukat ilyen kapcsolatokban.
2016. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogyan tovább?

Én szakítanék.

2016. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem Mihály a pasas neve? Amaz meg kata? Szóról szóra ugyanezt éltem át. A végén kiderültz hogy összejárnak. Hülye voltam hogy nem dobtam ki az elején...

enkmkuty

2016. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a párom meg erre írta, hogy számonkéri majd, stb. " - szóval olyan jövőt lát, meg láttam a lánnyal, amiben ők ketten együtt. A számonkérés ugye valami ilyesmi helyzetben képzelhető el.

Csak még húzza kicsit, hogy ne csak tárt karokkal, hanem tárt combokkal, szájjal is várja.

2016. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egész szituban azt nem értem,hogy a párod mit akar számonkérni a csajon? Ez a rész nem világos.
2016. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Össze sem jöttem volna vele
2016. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!