Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beléptem a feleségem facebookj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beléptem a feleségem facebookjába . Más férfival találkozgat . Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Az archívum napokban találtam egy beszélgetést , amelyben egy másik férfival flörtölt . Többször találkoztak, illetve az ember udvarol is neki . A vége a beszélgetésnek ez:

F= Férfi P= párom


F : akkor lennék rad büszke ha szakítanál

P: szakítanék?

F: nem egyenes amit csinálsz.

P: miért? Mit csinálok ?

F: ...

P: pontozgathatsz Dávid, de ha egyszer nem értem mire gondolsz, akkor nem értem . Mindegy.. Ne vegyél komolyan ahogy én sem téged . szia !

F : önmagadat is becsapod ..


Ez tegnap előtti beszélgetés .

Ahogy elolvastam az üzeneteket nem volt köztük semmi, mert az ember mondta neki, költözzön oda hozza, mire a párom azt mondta, mivan ha rosszul csokolsz'?? Vagy talán a szex se jo ?!


Többször munka után mentek kávézni , mikor dolgoztam akkor beszélgettek, melynek során többször megbeszélték , hogy meddig tudnak beszélni , mikor érek haza .


Ez sajnos nem az első .. 6 hónapja irt rám egy másik ferfi , a párom volt barátja, mert összeveszett a párommal. Kitálalt mindent , hogy beszélgetnek, telefonon itt ott .. Akkor megbocsájtottam .

Hogy mondjam el neki, hogy tudom, hogy átvert ? Ötletek ?


2016. márc. 20. 07:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elso eset akkor miert nem valsz el, illete mi az amit hianyol a kapcsolatotokbol?
2016. márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%

Már rég az utódodat keresi.

Valszeg meg is csalt.

A nők szeretik játszani a hülyét, valahogy nem új számomra az, amit olvastam.

Lépj le...

2016. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De mit mondjak miért válok ?
2016. márc. 20. 07:09
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapja rádírt a feleséged volt pasija,mert összevesztek a feleségeddel???

Mióta is vagytok együtt,higy az ex még mindig képben van??

2016. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

"De mit mondjak miért válok ?"


:-) erre van egy jó szövegem!

"Az élet túl rövid!" ezért válsz.


De mibez a töketlenkedés?

2016. márc. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem minél hamarabb mond meg neki és dobd ki. Hadd költözzön ahhoz a pasihoz.

Tudod az a baj az ilyen emberekkel, mindegy, hogy férfi vagy nő illető, hogy nem tudnak leállni. Mindig mindenkit megcsalnak. Egy darbig bírják, hogy nem teszik meg, de aztàn mégis megcsalják az embert. Szóval a másik pasit is megfogja csalni. És hiába mondod el neki hogy tudod ha utána megbocsátasz, meg fogja ígérni, hogy nem folytatja, de titokban folytatni fogja. Hátha nem jössz rá, de te rá fogsz jönni mert egyszer minden hazugság kiderül. Úgy hogy megbocsájtasz neki, úgy azt fogja gondolni, hogy téged akkor meg lehet csalni mert nem teszel semmit.... Szóval dobd ki a francba.

2016. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

7 éve vagyunk együtt . A volt barátja nem tudom, hogy jótt a képbe .. Ez egy nagyon jo kérdés ..

Azert toketlenkedek, mert nem akarom, hogy kiderüljön, hogy nyomoztam utána . Utána csak az lesz, hogy mekkora F..z vagyok .

Valahogy hazudnom kene , hogy hogy lattam meg . Ebben ötletek ?

2016. márc. 20. 07:17
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ő csal meg. Nem te vagy a f..z hanem ő egy hülye pi..a.
2016. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már még neki álljon feljebb, még szép hogy nyomoztál, nem fogod magad hagyni hülyének nézni.
2016. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ám problémáid...mármint ez a mit hazudj,hogy nehogy kiakadjon a nőd! Így is,úgy is ki fog akadni,mert lebukott!
2016. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!