Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan emberrel, aki többet foglalkozik a kinézetével, mint velem?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsivel több, mint 1 éve vagyunk együtt és bár a kapcsolat elején is feltűnt, hogy mindig törődik a kinézetével, ami nem is probléma, mert legalább nem igénytelen. Viszont ez az elmúlt talán 4-5 hónapban vált rosszabbá. Folyamatosan festegeti a haját, most speciel - nem hülyéskedek - szürke. Persze azt csinál a saját hajával amit akar, de a tudtára adtam, hogy ez nekem egy kicsit sok, de soha sem beszéli meg velem, hogy engem zavar-e ha mondjuk ilyen meg olyan színűre vált át.

Tegnap mentünk valahova, még 5 percünk volt elindulni, másképp elkéstünk volna, erre mit látok? Barátom nekiáll a tükör előtt nézegetni magát, hogy nem kell-e valamin még változtatnia.

Olyan is történt, hogy szeretkezés előtt konkrétan hozzám vágta, hogy híztam és így már nincs hozzám kedve, miért van az, hogy ő tud vigyázni az alakjára. Ennél a pontnál már nem bírtam, beolvastam neki, erre bevágta a hisztit és nem akart hozzám szólni.

Amúgy is nagyon finnyás mindenre, ha valamit nem pont ugyanúgy rakott vissza arra a helyre, ahova előzőleg is rakta, akkor addig igazgatja, ha kell 10 percet, amíg neki meg nem felel.

Tegnap is mentünk valahova, látott egy kicsit kövérebb csajt, mire kiröhögte hogy hogy néz ki.

Igen, beszéltem vele erről, de nem érzem, hogy hatással lennék rá. Mint említettem, előtte nem volt ilyen csak egy ideje vált ilyenné. Szerintem minden problémát meg lehet oldani, csak semmi ötletem nem maradt, hogy hogyan tudnám belőle kiszedni mindenféle tolakodás nélkül, hogy miért válr ilyenné.


20/L


2016. okt. 11. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fújtsd bele a púderébe vagy a hajfestékébe... :D. De viccen kívül.. normalis ertekrendu lanykent mit szeretnel egy ilyen embertol? Undoritoan viselkedik, nem tisztel teged, es kb. annyira lehet ferfias, mint egy radiator.
2016. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldd el az idegenlégióba, pár hónap után igazi férfi lenne belőle.
2016. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy mit lehet vele tenni? Ki kell dobni
2016. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!