Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes 30-as férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes 30-as férfiaknak miért olyan nehéz elfogadni, ha a párjuk dolgozik, majd azután velük foglalkozik? Csak nekem furcsa, hogy manapság egyre több férfi nagyon ráérős a kölcsönös pénzügyi együttműködés helyett?

Figyelt kérdés
Nincs szó karrierista nőtípusról, rámenős természetről, aggódásról sem. A plázacicás élősködő nők témáját mellőzzétek egy kicsit. Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 31. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mi van?
2016. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést (pedig 30-as férfi a párom).
2016. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Fuss neki még egyszer, értelmezhetetlen a kérdésed.
2016. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Probalom ertelmezni a kerdesedet... Ha jol ertem, megkerdöjelezed, hogy elfogadjak e a 30-as ferfiak, hogy parjuk dolgozik?


Ez talan meg nagyszüleink koraban volt szokas helyenkent, de napjainkban ezzel nem talalkoztam. Itt nem csak a penz szamit! En pl. örülök, hogy kedvesem olyat dolgozik, amit szeret (tanarneni es ök köztudottan nem milliomosok) es kielheti kreativitasat. Persze van helye az ö fizetesenek, de meglennenk nelküle is. Eszemben nem jutna, hogy feltekeny legyek a munkajara, hogy sokszor meg otthon is idöt es energiat fektet bele. Ilyenkor örülök, ha en is tehetek valamit erte es olykor (bevallom, azert nem tul gyakran, de egesz jol) fözök, vagy elintezem a mosast vagy ilyesmi.


Meg a nagyon tavoli ismerösi körböl sem tudok olyat, aki megfelelne a feltetelezesednek (meg, ha nem veszem figyelembe a korosztalyt sem). Nem lehet, hogy egy különösen exotikus peldanyt fogtal magadnak?

2016. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem nehéz elfogadni részemről, sőtt nekem is mindig a munka volt az első,aztán a szórakozás.

De van aki nagyívben leszarja a munkát, és hogy mindent pénzért adnak, és nyugodt szívvel eldöglik otthon kényelmesen.

Nem kell velük foglalkozni, az ő életük.

2016. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Akárhogyis, de ez a nap kérdése! :DDD
2016. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Öööö... Bundás kenyér?
2016. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ennyien beírtátok azt, hogy nem értitek. Az értetlenséget én ennyire nem szoktam marketingelni, dehát embere válogatja. Majd felteszem ugyanezt a kérdést akkor, amikor mások olvassák. Köszönöm :)
2016. máj. 31. 15:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fordítva ülsz a lovon kérdező... ha élőben nem értek valamit, akkor is inkább visszakérdezek, inkább, minthogy hülyeséget mondjak. Szerintem ez a kulturált kommunikáció alapszabálya.

És ha ennyien nem értik a kérdést, akkor nem biztos, hogy az olvasóban van a hiba...

2016. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezö!


Igyekeztem normalisan valaszolni, habar erre nem reagaltal.


Igaz nem vagyok mervado, mert nem a magyar az anyanyelvem, de az, hogy nem csak nekem okozott fejtörest kerdesed megfejtese talan nem mindenki mas szellemi kepessegeit minösiti.

2016. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!