Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolgok miatt szakitanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgok miatt szakitanak azok a parok akik tobb eve egyutt voltak es a rozsaszin kod utan is jol kijottek viszont ra par evre megis szetmentek?

Figyelt kérdés
Esetleg nemeltek egyutt azelott vagy gyerekvallalas utan valtozik meg valami? Az elejen minden tokeletes alatalaban ugye,aztan tulel par nehezseget is a kapcsolatuk.Ha ezeken tuljutottak akkor meg is mik lehetnek az okok amik miatt kesobb meg is szakitanak?
2016. okt. 12. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Például, hogy változnak az emberek. Szerencsés esetben egy irányba.


Változásba beleértem a fejlődést is. Megértünk dolgokat, amiből kiderül, hogy mégse olyan jó ez a kapcsolat.

2016. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Igaz amit első irt, de ismerek olyan párt akik 10 év után nagy boldogan várták az esküvőt, két évvel később pedig már nincsenek együtt. Mi történhetett azalatt a két év alatt? Persze ismerek olyat is ahol bevallottan már évekkel korábban sem szerette a csaj a fiút de mégis össze házasodtak idén. Persze egy gyerek érkezése is óriási változás. Nekem még nincs szóval erről nem tudok nyilatkozni, de érdekesnek tartottam amit írt valaki nemrég, hogy sokszor nem tudnak megbirkózni a párok akik ilyen régóta együtt vannak, megszokták egymást, azzal hogy születik egy gyerekük és az idillnek lőttek.
2016. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van gyerekünk, 8 éve vagyunk együtt...jelenleg kb csak a gyerekünk miatt. Terveztük, vártuk, szerelmesen! Szülés után kezdődött az eltávolodás, se éjjelünk se nappalunk nem volt (a kisbabánk hasfájós volt), én sokszor aludtam a gyerekszobában. Valami megváltozott, elmentünk egymás mellett. A párom sokat dolgozott én meg folyton egyedül voltam. Az érzéseink is megváltoztak, nyilván ismertük és elfogadtuk egymás hibáit...de ezek egyszerre rém idegesítőek lettek számunkra. Veszekedések voltak, de ezek helyét átvette a közöny! Jól tudunk együtt működni, de nem úgy mint egy szerelmes pár!

Megismerkedésünktől kezdve együtt élünk, a kisfiunk akkor érkezett mikor már 6 éve boldogan éltünk.

Mindenkinél más, nyilván sokan vannak akik még gyerekvállalás előtt különmennek.

2016. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!