Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik sokáig együtt éltek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sokáig együtt éltek és szétmentek?

Figyelt kérdés
Ti hogy oldottátok meg az osztozkodást? Mi mindent közösen vittünk a lakásba.
2015. szept. 30. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt vittem el, ami az én saját dolgom volt semmi mást.
2015. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És amit közösen vettetek, kaptatok? Mind otthagytad?
2015. szept. 30. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugye vannak a saját használati tárgyak, pl. 2 számítógépünk volt én vittem az enyém, Ő az övét. Nekem a monitorom olyan volt aminek volt TV csatlakozója is így a TV-t ő vitte haza. Nekem a szüleimnél a szobám érintetlen maradt a bútorokra nem volt szükségem neki igen.


Pl. a kenyérsütőnket hazavittem mert anyának már akkor is tetszett amikor néha átjöttek ebédre neki meg nem volt rá szüksége ilyesmi. Nem haragban váltunk el, épp ésszel nyugodtan szétosztottunk mindent :)


Amik meg úgy voltak, hogy senkinek sem kell barátoknak/ismerősöknek oda ajándékoztuk.

2015. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Békében váltunk el.

Kifizettem a páromat. Mindent közösen vittünk a lakásba (bútor, evőeszköz, tényleg minden), végül két éve 400 e ft-ot adtam neki. Korrekt volt mindkét részről. A ruháit és a szerszámokat vitte el. A szerszámok elég nagy értéket jelentettek.

2015. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy ahogy anno tanították: "az osztozkodás várhat, én a bútort hordom el, te meg az irhádat..."
2015. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, semmit nem hoztam el abból, amit közössen vettünk. Nem volt hozzá szívem. Úgy gondoltam, hogy neki nagyon szüksége lesz rá, mint nekem, nem bántam meg. Sőt szakítás után tartottuk még a kapcsolatot egy kicsit, de ennek már 3 hónapja. Azóta egyáltalán nem is találkoztunk és beszéltünk egymással.
2015. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ti mi miatt mentetek szét? egy kis off...
2015. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Meg nem mentünk szét, de én szakítani akarok. Egyszerűen úgy érzem, hogy van egy nagyon jó lakótársam és ennyi. Már jó ideje probléma, hogy alig van szex, már nyolcezerszer kb. leültem vele beszélgetni, egy ideig megint jó volt, aztán megint semmi...

Már baromina meguntam ezt.

Én vagyok a nő.

2015. szept. 30. 13:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Apróságokon vesztünk össze, végül úgy gondoltam, nem vagyok neki elég jó. A mi esetünkben is én voltam a nő.
2015. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!