Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen egy férj?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, mindent megteszek a jó házasságunkért, és hogy a család boldog legyen. De ő semmit sem tesz. Itthon mindig fitogtatja, hogy ő a családfő, ő tartja el a családot. De azt elfelejti, hogy együtt dolgozunk!!! Hogyan tudnék hatni rá? Veszett minden? Nem akarom, hogy elváljunk. Annyi házasság ér véget így, én nem akarom, hogy ott végezzük mi is. Egy válási papírrala kezemben... Jó tanács? Valami?

2016. okt. 13. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Ez sajna nem fog változni, az emberek nem változnak. ideig-óráig 12 dolgon változtat, de az ember önmagában nem változik, hiszen a valódi én előbb utóbb úgyis a felszínre tör és eget kér magának...

Ez jobb nem lesz.

És hidd el, sokkal jobb egy válás, mint vegetálni egész életben valaki mellett, aki kutyába sem vesz

2016. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Párkapcsolati terápia? Beszélgetés a közeli családtagjaival?
2016. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Az en szuleim elvaltak anno. Leirom en mit tapasztaltam az egeszbol. Anyu nagyon jo ember huseges,kedves,mindent megtesz a csaladjaert. Ezzel szemben apu onzo minden mindenbe belekot hol dolgozott hol nem. Amikor nem keresett penzt is fitymalta a dolgokat pl ures a huto stb. Anyu mindent megengedett neki es a fejere nott.Mindent elnezett neki nem nyitotta ki a szajat ha valami nem tetszett neki. Persze apu erezte is, hogy gyengebb mint o. Itt csak az segithet ha a sarkadra allsz es latja is rajtad,hogy megerosodtel.Kulonben marad a mindent lenyelek neki szerep vagy a valas.
2016. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg ha leírnád, hogy mi a probléma... Írtál négy és fél sort, ebből egy sor volt az, hogy a férjed azt fitogtatja, hogy ő a családfő. A többi rizsa volt. Mi a gond? Mármint azon az egy mondaton kívül. Mert azt értem, hogy gond, de ez a fitogtatás miben nyilvánul meg?
2016. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kifejthetnéd, mi pontosan a problémád.


De azt jobb, ha tudod, hogy ahol csak az egyik fél tesz a kapcsolatért, az nem kapcsolat. Nem éri meg foggal-körömmel ragaszkodni valamihez, ami teljesen egyoldalú és boldogtalanságot okoz.. Inkább legyen egy válási papír a kezemben, minthogy évekig boldogtalan legyek valaki olyan mellett, aki nem tekint rám egyenlő társként.

2016. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rátok is igaz ama mondás, hogy:"Egy fecske nem csinál nyarat."
2016. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!