Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti figyelmeztetnétek az ex új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti figyelmeztetnétek az ex új csaját?

Figyelt kérdés

Volt egy exem, aki többször megcsalt. Először szemet húnytam, de lapátra tettem, mikor tetveket hozott haza. Elég labilis személyiség, ezért egy darabig tartottuk a kapcsolatot, féltem,hogy öngyilkos lesz.


Most jár egy lánnyal, akit szegről-végről ismerek. Tudom, hogy őt is csalja. A lány viszont odáig van az exemért. Szeretném valahogy figxelmeztetni, mert az ex nem válogat. Simán nemi beteg lehet a lány. Sajnos exnek jó dumája van, engem is megvezetett. Szerintetek mit tegyek?


(Együtt élek a mostani hárommal, nem vagyok féltékeny. Bosszút se akarok állni, az élet megteszi helyettem.)


2016. okt. 13. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fújmár.
2016. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne szólj bele!

Hiába, hogy jót akarsz, nem fogsz jól kijönni belőle, ha beleszólsz.

Majd a csaj is rájön.

2016. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért itt komoly dologról van szó. Egy dolog, hogy valaki csal (undorító), de hogy nemi betegséget visz haza az már veszélyes kategória. Én csak ezért szólnék! Ha nem hisz, hát nem, de te figyelmeztetted.
2016. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez mar nem a te problemad,orulj annak hogy megszabadultal tolle ne csinalj magadnak problemat.
2016. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha barátod, akkor igen, de amíg még hagynám őt.

Amúgy még téged, senki sem figyelmeztetett, hogy milyen pasival jöttél össze.

2016. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3# egyetértek. alapesetben azt mondtam volna, hogy hagyd a pi.csába majd rájön az új csaj is. de ez azért durva.
2016. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 hát szép egy világban élünk, ha csak azért nem csinálnok valamit, mert más se és azért csinálnok valamit, mert más is.

Nekem nem ilyeb az értékrendem. Amúgy normál esetben nem feltétlen szólnék, hacsak nem barátnőm vagy közeli ismerősöm, de ez nálam tuti kicsapná a biztosítékot.

3-as voltam.

2016. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csinálok* nem tudom miért maradt ott egy n :D
2016. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tipikus pasi, mindent megasz, az se baj ha az anyja kerül a kezébe, szerintem szólj neki!! nehogy úgy járjon mint én, belezúg, pár év múlva pedig jön a frász...
2016. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"gyütt élek a mostani hárommal,"


Most 3-al élsz együtt XD te sem vagy semmi.


Viccet félretéve max névtelenül, h felkeltse a gyanúját járjon ő maga utána.


"Tipikus pasi, mindent megasz"


Vaj mi vagyok én tán lemúr?

2016. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!