Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom csaját keféltem?

Figyelt kérdés

2 éve egy haverom mostani bnőjével összejárogattunk kefélni, majd közölte, hogy rajtam kívűl van még 2 komoly kapcsolata és 3-4 ráérős, alkalmi, majd mikor már csak heti 1-2 alkalomra ért rá, akkor ejtettem.

A munkahelyemen több mint egy éve érkezett a haverom, (aki ugyebár csak később lett a haverom) eddig nem mutatta be a csaját, 2 nappal ezelőttig...

Kérdeztem tőle, hogy mióta vannak együtt és mondta hogy szünet nélkül 3 éve, töretlen a kapcsolat. Ezek szerint a csaj szerint nem töretlen. Persze előtte is mesélt a kapcsolatáról a csajjal..


Elég jóba vagyunk a sráccal. Sokat mesél arról, hogy ez a lány neki a végzete és hogy hűséges és meg akarja kérni nyáron.


Szerintetek elmondjam neki, hogy valószínűleg rajta kívűl még van egy másik komoly kapcsolata, és jópár alkalmi? Én biztos tudni szeretném, ha életem nője igazából egy rossz r*ibanc..


2014. nov. 7. 02:30
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nem kéne hagyni h feleségül vegyen 1 ilyen nőt
2014. nov. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy lenne igazságos, de arra készülj fel, hogy a csaj sem fogja szó nélkül hagyni.
2014. nov. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
a tipikus no en szetszopatnam a hejetbe persze nem szo szerint az ijen nem ert masbol plane ha szova teszed nekik mijenek meg o lenne megsertodve h h kepzeled gondolom a haverod atlagos de megbizhato eltartja es penzeli a tobbi a csavo meg jobban nez ki es nagobb a braner is.
2014. nov. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Minnél előbb.
2014. nov. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
persze mond el dobja kifele a kis szutykot
2014. nov. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet a haverodat csak kábitotta a házassággal az ijen ribik akik kefének fűvel fával mert mért ne azok nem mennek férjhez

gondolom pénzelik a pasik mert mért ne

én is ezt tenném a csajnak is jo mert van pénze is meg dugvatartják

talán néha még barátra is szert tesz aki vigye ide oda

de nem ő az egyedüli csaj sokan félrekefélnek vagy a pénz miatt vagy csak úgy hirtelen felindulásból

főleg ha jol is néz ki

sok pénzes pasi van akik fülébe sugják hogy van 20 ezrem egy partira veled

na mejik csaj fog ellenállni ugye hogy nem sok

2014. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd el. Nekem is volt olyan ismerősöm, aki sokáig együtt volt a csajával, és Házasságot is tervezgettek, mikor kiderült, hogy a csaj régóta csalja. Kiborult, mikor megtudta, de sokkal szarabb lett volna, ha akkor tudja meg mikor már összeházasodtak.
2014. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6os, húszezerért elég lehasznált csajokat kapna.


Elmondom neki, még ma.

2014. nov. 7. 13:08
 9/9 Dark27 ***** válasza:
mindenképp! Viszont kicsit finomabban fogalmazz :D
2014. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!