Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtök felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtök felszed 10 kilót, már kevésbé kívánjátok? Kerülitek a gyakori szexet? (Nem olyan hosszú ideig tartó kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Magát a nőt szeretem, akkor 10-20 kiló felszedése után is ugyan úgy kívánom. Viszont, ha csak külsőre, az alakja végett kellett, akkor már nem kívánom.
2016. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem mindegy, hogy honnan indult a 10 kiló hízás előtt.
2016. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Most le lehet pontozni, de engem zavarna. Szóval nem véletlenül ő lett a barátnőm, akkor, amikor még vékonyabb volt. Nem szakítanék emiatt vagy ilyenek, de szeretném ha visszanyerné a régi formáját, amiben én minden segítséget megadnék neki. 23/F
2016. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Engem mindenképpen zavarna, habár szerencsére ilyen nem történt egyik barátnőmmel sem. Nagy valószínűséggel jelezném neki, hogy ez nekem nem felel meg, ugyanis nem nagyon van gusztusom dagadt testhez érni...
2016. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

10 kiló nem ugrik fel csak úgy egyik napról a másikra. Ha együtt vagyunk és figyelek rá, akkor feltűnik a folyamat, hogy mivan, és el sem jut a 10 kilóig. Ha meg speciális oka van, az is feltűnik.


És persze nem mindegy, hogy mihez képest szedett fel annyit, mind zsír-e vagy sem, hogy áll rajta. Szóval annyi információ, hogy "tíz kiló plusz" édeskevés. Persze tudom, hogy nem divat ezt felfogni.

2016. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Engem is zavarna. Ha túlsúlyos nőt akartam volna, akkor alapból ilyet választottam volna.

Az ilyen hipp-hopp felkapott kilóvskák meg amúgy is nemtörődömségre, meg igénytelenségre utalnak.

2016. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Persze hogy zavar. Nem csak belsőre, de belsőre és külsőre is szeretünk be a másikba?


Szeretnéd ugyanúgy a párod, ha megkopaszodna, a pö cse 5 centivel kisebb lenne, 10 centivel alacsonyabb lenne és felszedne 10 kilót?

Naná, hogy nem! És ezzel semmi baj nincs.


Az öregedés egy dolog. Oké, hogy nagyon hosszú távon elfogadjuk hogy a másik is (és mi is) öregszünk. De amikor azt látjuk a másikon hogy elhagyja magát és nem tesz azért, hogy rendben legyen külsőre, akkor nyilván veszítünk a vonzalmunkból iránta.

2016. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy eleve husisabb lány felszed 10 kilót (nem izomból) és így lesz még husisabb, de dagadtnak nevezni túlzás. Így értettem.
2016. okt. 14. 11:43
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém felszedett 6-8 kilót, és így sokkal jobban tetszik nekem. (Csak most ő nem szereti így magát, ami nagy baj...)
2016. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Az eleve húsos csajod "a nem olyan hosszú ideig tartó kapcsolatodban" felkap 10 kilót, és még mindig nem dagadt. Mondd, hogy csinálja?!
2016. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!