Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha elhagynám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elhagynám a párom megölné magát?

Figyelt kérdés

Mindenkinek segíteni akar, a problémákat alkohollal probálja megoldani/feldolgozni.

Több éve együtt vagyunk kis időre abbahagyta a piát mikor megcsaltam(tudom nem helyes dolog,de most ne itéljetek el ezért)


De ugyanugy visszatért a piához,mivel azt mondja semmi értelme h ne igyon, ugyse akarok neki szülni gyereket.

Félek h a jövőnk is ilyen lenne, minden hétvégén szinte egyedül vagyok itthon szinte csak akkor fekszik mellém ha fáradt, ha tud inkább a haverokkal iszik.


Nem hallgat senkire, családja kihasználja,(pénzügyileg)


Nem dolgozok,nem akarok emberek közé menni,és nem is birnék igy dolgozni h minden hétbvégén buli van nem birnám se lelkileg,se fizikailag a melót. Én nem akarom kihasználni, ezért rossz h együtt vagyunk, de nem vagyunk boldogok. Jó pasi találna magának más nőt,aki sokkal jobban néz ki mint én, aki megbecsüli,és szeret vele lenni,meg élvezi vele a szexet.


Sztem neki egy idősebb határozott nő kéne én nem vagyok az. De tudom ha elhagynám akkor tuti megölte magát, mert egyszer már majdnem meghalt, levágta majdnem a kezét.

Épp hogy megbirták menteni az orvosok.

Vmilyen szintem ragaszkodunk egymáshoz, nem vagyunk elég érettek egyáshoz, nem tudom h ezt hogy birjuk megoldani, de ha továbbra is igy megy megint lesz öngyilkossági kisérlete,és nem szeretnék bajt.


Én nem tudok önálló lenni, nem tudok erős lenni, ő pedig szeret vmiért, nagyon, nem tudom miért. Én szeretem, olyan szinten h becsülöm h amugy kitartó, dolgozok, mindenkinek segít,de kettesben nem érzem magam úgy mint amilyen romantikára vágyom. Biztonságban is érzem magam mellette,és tudom h senki más nem szeretne úgy,mint ő.



2016. okt. 15. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én speciel örülök, hogy nem akarsz szülni, jobb ha ti nem szaporodtok. Már bocsánat, hogy ezt így leírom de fontos az őszinteség számomra.
2016. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkoholista kihasználja azt hogy te egy gyengébb akaratu nő vagy. Szépen költözzél el tőle és ugy szakitsd meg a kapcsolatot hogy ne tudja hova költöztél, jó messzire költözzél el, minimum 200 km-re és ne foglalkozzál vele. Sajnos nem tudsz rajta segiteni, még ha alkoholelvonora kerülne akkor is nagyon nehéz lenne neki kilábalni belőle, és te ezt nem is akarhatod, neki kellene akarnia. Ne foglalkozzál vele, különben lehet találna magának másik társat.. Majd később rájössz hogy nem te miattad ivott és hogy nem tudsz ráhatni, és felesleges ott marcangolnod mellette magad.. Melletted is iszik, melletted is bármerre elmegy, és bármit tesz te azt meg nem fogod tudni akadályozni. Beszélj a szüleivel testvéreivel, hogy te lelépsz és figyeljenek rá.. ennyi és huzzál el és minden kapcsolatot meg kell szakitani vele, ne tudjon felhivni, ne tudja hol élsz, ne tudjon rolad semmit.
2016. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű pár, egy alkoholista, depressziós meg egy munkanélküli deprssziós.


Kölcsönösen kihasználjátok lelkileg egymást. Ő érzelmileg zsarol, hogy megöli magát, ha elhagyod, te meg az őt okolod, hogy nem mész el dolgozni. Ezer ember jár úgy mindennap melóba, hogy a párja/gyereke/szomszédja bulizik hétvégén. Ez a kapcsolat egy halott ügy, jól érzed, hogy semmi értelme. Hagyd el. Valószínűleg nem fogja magát megölni, ha valóban alkoholista akkor max többet fog inni, de ennél rosszabb úgysem lehet, ha vannak haverjai, azok majd kisegítik. Ha együtt maradtok akkor meg lelkileg ölitek meg egymást, az sem jobb semmivel.

2016. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit összeszedetlenül fogalmaztam sorry, de remélem ígyis érthető.
2016. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinteséget egyes, ,azért ment a zöld. Szeretnék gyereket, meg boldog családot, de nem így. Félek.


2-es Denem merném elhagyni a párom,pedig gondolatban probálok önálló lenni,de igazából nem megy, nem vagyok kitartó sehol. Lehet a munkaheylen sem tudnám megállni a helyem, és nem menne sokáig.

Mindent megad nekem a párom, szívből,de nem akarom kihasználni. Pedig évek óta eltart,és tudom h a következő életünkben is ilyen unalmas lenne az életünk, ami gyerekkel csak mégrosszabb. Egyedül a hétvégéken, persze sokat segítene is, de nekem azt a kis időt hétvégén is nehéz elviselni. A hangos zenét, stb. nyugalmat szeretnék ,unalmasan tv-ni páromhoz bujni,megnézni egy filmet, de ilyen normális hétvége nem volt a 10 év alatt..


Pedig benne bizok egyedül tudom h bármit megtenne értem és a gyerekért. Mikor párom részeg,családja nem foglalkozik vele, lepasszolják nekem,csak addig jó nekik mig le lehet huzni, strandra mennek,meg ott zabálnak. Én ilyenekre inkább el sem megyek akkor is inkább egyedül maradok..


hát 3-as ezt gyönyörűen leirtad... Sajnos..

De igenis félek h megöli magát,mert ha inni fog képes rá. Mondok fel akarta vágni az ereit, felkötötte magát, csak az anyja megmentette.


Tesója is egy nő miatt lett öngyilkos és nem szeretném ha a testvére ugyanigy járna MIATTAM. És akkor lehetne magyarázkodni h azért hagytam el mert ivott. Nem szeretném megalázni senki előtt,hiszen mindent megtesz értem, keményen dolgozik, igazából nem is értem h van kitartása... Én nem látom semmi értelmét a küzdelemnek hiszen az életnek sincs sok értelme..

2016. okt. 15. 10:18
 6/12 A kérdező kommentje:

Részegen néha szokta mondani h szakitsunk,van egy nő(első szerelme) akit szokott emlegetne. Szebb is mint én,és lehet h jobban megbecsülné, sztem ő is szerette,de a haverjával próbára tették,és megcsalta volna..


Akkor is féltékeny volt mikor nem csaltam meg. Mikor dolgoztam ugy éreztem akkor sem változott semmi, és menekültem az emberi kapcsolatok elől,nem mertem emberek közé menni,mai napig félek.

2016. okt. 15. 10:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megöli magát, az sem a te hibád lesz.

Az ő döntése, az ő dolga, az ő élete. Amit most csinál, az az emberi viselkedés legalja. Nem szabad, hogy hasson rád egy ilyen fenyegetés.

2016. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönösen betegítitek egymást. Borzasztó, hogy ilyen dolgok léteznek. Gondolom fiatalok vagytok...


Kérdező: ha nem mered elhagyni,akkor számolj azzal, hogy életed az sose lesz mellette.


Nem jutott még eszedbe, hogy egy normális párkapcsolatban az emberek nem akarnak öngyilkosok lenni és nem depressziósak?


Magad miatt kellene őt elhagynod, hogy magadat végre felépítsd lelkileg és testileg. Igenis el kell menni abból a környezetből, először helyrejönni lelkileg, majd dolgozni. A bulizást,meg piát nagy ívben elkerülni,és a haverjait is.

2016. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami rossz vicc szerintem. Gyenge vagy nem tudod elhagyni es megoldast varsz? Hmm en pl mar mikor megcsaltal nem a sajat kezem vagtam volna le. Na jo azert a tiedet sem de biztos nem hagytam volna szo nelkul. Minden alkoholistanak szuksege van valakire de ebben az esetben nem te vagy az. Egy eros jellem aki rancbaszedi kicsit az a no hordja a nadragot es elszokna az alkoholtol. Tobb fazisa van az alkoholizmusnak o csak lejjebb fog sullyedni melletted meg nem az lesz a vegzete. Neki hatalmas nagy szerencsere van szuksege hogy olyas valakit talaljon aki kibirja mellette es osszekaparja mashogy ez nem megy. 2 zavaro tenyezolye van. A csaladja aki lehuzza mert nem azzal segitenek rajta hogy leszedi a kotelrol mert azzal csak az anyja maganak segitett hogy tovabb szedhesse a penzt. A masik bocs de te vagy! Vagyis nem lenne veled gond nyilvan a felrekefelesed megbocsatotta es nagyon szeret. De! Itt az a gond hogy teged szeret igy. Nem lenne gond ha sarkadra tudnal alni es osszeszeded ot es kicsit megmondanad mit mikor tehet. Kicsit "papuccsa" kellene tenni de nem tulzott mertekben! Mert van aki eltulozza. Hanem megmondod neki hogy nem buliba fog menni hanem veled eggyet ebedelni vagy parkba setalni vagy valami ahol nincs barat es pia. Ha erosebb lennel lelkileg konnyu dolgod lenne mivel szeret hallgat rad de mivel gyenge vagy nem tudsz ra hatni. Ez az en velemenyem. Le lehet pontozni de en tudom hogy lehet egy alkoholistan segiteni. Nem egyet segitettem ki adtam munkat huztam fel. Igaz volt mar hogy az illeton segiteni nem lehetett de mindenkinek kijar a masodik esely. Minden alkoholistanak hianyzik valami az eletebol.
2016. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

A pasid egy martirkodo, zsarolo, manipulativ alkoholista barom, te pedig egy dolgozni lusta, eloskodo, akaratgyenge szobanoveny vagy, meg is erdemled, hpgy tonkreteszitek egymast. Ha nem hagyod el marha gyorsan, csak magadra vess, hogy elcseszted az eleted.


Viszont semmikepp se szaporodjatok, mert ket ilyen undorito szulo mellett szerencsetlen gyereknek soha nem lenne eselye a normalis eletre.

2016. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!