Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte volt? Másfél éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte volt? Másfél éves szerelmi kapcsolatban élünk, igazi szenvedéllyel. Ma azt mondta a barátom, ha elhagynám, pár nap múlva direkt kézen fogva jelenne meg valakivel előttem.

Figyelt kérdés
Így túltenné magát rajta? Pár nap és ennyi? Vagy ez egy férfi-duma?Vagy ez egy férfi-duma?
2013. okt. 30. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép is ez a hobbit szerelem :D
2013. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel úgy fogalmazott direkt így jelenne meg, úgy értette így állna bosszút amiért kegyetlenül összetörted a szívét. De mostantól lehetőleg ne akadjatok fent ilyen dolgokon mert tényleg ez lesz a vége.
2013. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szenvedélyt sokan félremagyarázzák a világban.

Három szint az indiai hinduizmus szerint:

1. Tudatlanság

2. Szenvedély

3. Tudatosság


Az emberiség most a szenvedély szintjén mozog. Ez azt jelenti, hogy megannyi tudatos, de tudatlan dolgokat is elkövetnek, tehát ez által tanulnak. A ti kapcsolatotok jó példa erre. Ambivanelcia, szeretlek, imádlak, de ha elhagysz, pár nap múlva sétálok majd előtted kézendogva mással (bosszú, tudatlanság).

2013. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az utolsó mondatom 2-szer íródott, nem tudom, hogyan történt.
2013. okt. 30. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én arra vagyok kíváncsi, valóban így gondolja-e (mert akkor mégsem vagyok akkora dolog számára), vagy a tipikus "kemény mácsót" játssza-e.
2013. okt. 30. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de hány éves vagy???? Már elmagyarázták és magadtól is rájöhettél volna.

Igen lehet h megtenné, de nem azért mert most nem jelentesz neki semmit, hanem mert akkor haragudna és így állna bosszút.

2013. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1-nek: Hogy érted, hogy hobbit-szerelem?
2013. okt. 30. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!