Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszút állnál azon aki évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút állnál azon aki évek bántott lelkileg és fizikailag?

Figyelt kérdés

Szerettem, de már kezd elmúlni. Ennek tudatában ő most kezd megjavulni részben.

Most lenne erőm, hogy én is bántsam öt.

Ti bosszút allnatok?


2016. okt. 15. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Meddig akarsz még rugózni rajta? Inkább lépj túl minél előbb.
2016. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem állnék bosszút, és tudod mért nem? Mert az első ütésnél már rég leléptem volna.

Te ugyanúgy hibás vagy, hogy hagytad magad bántani, mért utólag akarsz revansot venni? Akkor kellett volna lelépni.

2016. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog megjavulni, ez csak a látszat. A végén majd ő akar rajtad bosszút állni, amiért rossz vagy hozzá. Én nem álltam bosszút, csak továbbmentem, és ez volt neki a legrosszabb. A bosszútól nem nyugszik meg a lelked, cserébe viszont aljasnak fogod érezni magad.
2016. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

amíg ezen agyalsz, addig is hozzákötöd magad.


legjobb az elhatárolódás. ha már biztos, hogy nem akarsz vele maradni, inkább az új élményeket keresd, és hagyd a múltat.

2016. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Titusztitusz ***** válasza:
Nem állnék bosszút,viszont SOHA TÖBBÉ nem venném emberszámba az illetőt...Keresztülnéznék rajta mindig,mint az ablaküvegen...
2016. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!