Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a férjem ennyire sóher?

Figyelt kérdés

Először is: bőven átlag felett van a bevételünk, nem arról van szó, hogy nincs miből megcsinálni az alább emlegetett dolgokat. Ha nem lenne, akkor nem nyüstölném. Így viszont kiakasztó.

A házról omlik a vakolat, a szigetelés kb semmi, bent penészes pár helyen a fal, sokszor szakadt ruhákban/cipőkben járunk, egyetlen 10 éves számítógépet használunk ketten, stb. A garázsunk düledezik, veszélyes. Az évek során vettünk két autót, mindkettő 10 évnél öregebb, használtan került hozzánk, elég alap modellek. Nekem nincs is bajom az enyémmel, jól megszoktam, nem cserélném le, de a férjem mindig siránkozik, hogy az övé milyen rossz...de nem venne másikat csak azért se! Nyaralni kempingbe hajlandó menni, mert az olcsó.

Ha bármi felvetődik, hogy meg kéne csinálni, vagy venni kéne valamit, egyből oltári balhét csinál, hogy miért akarok már megint pénzt költeni! Így meg ülünk a pénzen, és közben kb "csóróként" élünk. Meg lehet lenni igazából így is, csak így elég dühítő, hogy simán lehetne jobb is, de ő nem akarja :(

Lehet valamit kezdeni egy ilyen emberrel? Nem lehet vele normálisan beszélni erről, mert csak megsértődik, hogy nekem semmi nem elég!


2016. okt. 19. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos az enyém is ilyen fukari fösvény de azért mindene meglegyen semmit nem tudtam kezdeni vele max mostmár megszoktam 20 éve ez van soha nem voltunk nyaralni stb de ez van .
2016. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Na és mire gyűjti a pénzt? Azért, hogy legyen? Oké, kell tartalék, de mindig csak gyűjteni? Mond valamit, mi a célja? Mondjuk egy új házra, akkor én sem nagyon költenék a régire.
2016. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell hozzámenni!

Nem most lett ilyen. Ha neked ez nem felel meg, hagyd ott. Megváltozni nem fog, az az egy biztos.

2016. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%

"Először is: bőven átlag felett van a bevételünk"


Az első kérdés: ez a "bevételünk" dolog mit takar? Ő bevételei+te bevételeid, vagy csak az ő bevételei?


Mert az utóbbi esetben talán kicsit jogos, ha arra költi, vagy arra nem költi, amire akarja.

2016. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De igen, pár éve lett ilyen. (Na jó, lassan 7 éve) Mióta megvettük a házat. Előtte erre gyűjtöttünk, érthető volt, hogy tartalékol, nem költekezik, akkor egyetértettünk.

Nincs tervben semmi nagyobb kiadás, nem akarunk költözni, semmi ilyesmi, amire különösebben tartalékolni kéne.

Persze tegyünk félre, mert bármi történhet, de ezt túlzásnak tartom.

2016. okt. 19. 17:53
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Két kérdés merült fel bennem:

-Miért mentél hozzá?

-Mi a helyzet a te jövedelmeddel? Ha nekem ruhára/cipőre/számítógépre van szükségem, megveszem a saját jövedelmemből. Ezeket nem indokolja, hogy a férjed sóher...

2016. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért, meg kérdezhetnéd, minek vettétek meg a házat, ha hagyja tönkre menni? Nekünk, kicsi a jövedelmünk, de évi egy millát rá kell költeni a kertes házra.

Mire vár, hogy rátok dőljön?

2016. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kezdeném, hogy holnap elmennék egy elektronikai bolba és vennék egy laptopot magamnak. Aztán szép lassan a többi dolgot is intézném.
2016. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért van pénzetek, mert a férjed ilyen. A gazdagok két ismertető jele: zokni-papucs kombó és sóherség.


Egyébként meg fölösleges gyűjteni a pénzt, ha lófaszra nem költitek el... egyszerűen hülyeség.

2016. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A gazdag ember olyan szegény ember akinek van pénze. Érdekes az is, hogy mennyi idősek vagytok. Hátha rájön egyszer, hogy ez nem minden.


Pont azért van pénzetek mert semmire nem költötök. Amiről Te beszélsz az nem sóherség, hanem igénytelenség. Akinek nem zavarja a szemét a málladozó vakolat annak komoly problémái vannak az életben.

2016. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!