Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Férjem szerint örüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férjem szerint örüljek annak, hogy még velem van, mert más már rég elhagyott vona ennek a töredékéért is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja annak,hogy megszületett a kisfiúnk. Sajnos rossz alvó,így az éjszakáink ébren telnek. Napközben pedig az étel sem főzi meg saját magát és a Kisfiam is igényli a törődést. A Férjem nem dolgozik,de nem is nagyon van türelme a fiúnkhoz. Inkább a gép előtt tölti az ideje nagy részét. A terhességem alatt nem volt szexuális kapcsolatunk,de akkor is megtettem mindent,csak hogy boldog legyen. Most pedig amiatt,mert mindenre egyedül vagyok, este már zombiként kerülök az ágyba ( de hogy boldog legyen,most is kielégítem ). Igényem lenne a szexualitásra,de egyszerűen a fáradtság miatt már a migrént is el kell viselnem. Tegnap este leültem a férjemmel beszélni. Hogy ha segítene idehaza, akkor nekem is mennyi mindenre lenne időm. Erre higgadtan közölte,hogy a fáradtság csak kifogás, minden az én hibám és más már rég elvált volna tőlem. Nagyon elkeseredtem.
2016. okt. 6. 09:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Olvasva a történeted az a kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy miért szültél egy ilyen alaknak gyereket? Nem hinném, hogy most lett ilyen a viselkedése. Már rég el kellett volna hagynod.
2016. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Sikeresen tönkre vágtad az életed.
2016. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Én mosolyogva közöltem volna, hogy más felesége is már elvált volna a feléért, nálam pedig most telt meg a hócipő. Van fél napja, hogy összecsomagolja, amit vinni szeretne, ami az után ott marad, azt bedobálom a kazánba.


Ti miért vagytok együtt?

Szerelem, tisztelet, megértés, vagy egyszerű barátság sincs már köztetek. Ti eddig is csak fix dugópajtik voltatok, most hogy nincs szex, nem köt össze semmi.


Ennél egyedül is jobb lenne neked. Te nem így látod?

2016. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Kedves első: Szeretem őt ( ill. a tegnapi után már nem tudom mit érzek ), és amikor hozzámentem, nem láttam be, hogy vannak problémáink. Amikor jó,akkor nagyon jó vele. De sajnos már egy ideje így viselkedik. A kisfiúnk születése óta pedig tényleg megváltozott. Nem kértem tőle, hogy mindent ő csináljon, de úgy hittem én naiv, hogy ez a csepp kis emberke "ráveszi arra", hogy akarjon valamit kezdeni az életével.
2016. okt. 6. 09:48
 5/42 A kérdező kommentje:
Kedves második: Nem hiszem,hogy tönkrevágtam az életem. Mert ha el is válunk végül, lett egy Kisfiam. Nagyon sok boldogságot hoz az életembe.
2016. okt. 6. 09:50
 6/42 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik: Mindig is szerelmes voltam belé. Ezek után már nem tudom, hogy ő így érzett-e valaha is irántam.
2016. okt. 6. 09:52
 7/42 anonim ***** válasza:
33%

#5

Mondjuk nézőpont kérdése... de a gyerekét mindenképp. :/

2016. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen sztorik olvasásakor elfog a düh, pedig fogalmam nincs róla, ki a kérdező vagy a férje. Komolyan, hogy jut eszébe valakinek gyereket szülni, ha a férjének nincs munkája? Az egy dolog, hogy elképzelésem sincs, miből élhettek és tarthatjátok el azt a szerencsétlen babát és magatokat, de ha valaki nem dolgozik, és éppen nem beteg, terhes vagy gyereket nevel, esetleg a párja nem milliomos, az nagyon-nagyon nagy baj, és jól jellemzi a hozzáállását a dolgokhoz. Mi lesz a gyed után? Nyomorogtok a segéllyel? Vagy dolgozol te, ellátod a gyereket és a háztartást is, míg a here otthon veri a fütyköst? Legalább arra a kicsi gyerekre gondoljatok!


Ebből a kapcsolatból már rég ki kellett volna lépni, méghozzá a pici baba előtt.

2016. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Az anyósom szerint a Férjem azért ilyen, mert sok neki az,hogy én mindent rendben tartok az életünkben: legyen szó a háztartásról, a kisfiúnkról, csekkekről stb. És ez szerinte annyira frusztrálja a férjemet,hogy emiatt nem segít.
2016. okt. 6. 09:56
 10/42 anonim ***** válasza:
98%

"Ezek után már nem tudom, hogy ő így érzett-e valaha is irántam."


Segítek: nem.


Na ezek miatt nem értem a rengeteg elsietett házasságot, kapkodó eljegyzést, görcsöt a "Marit már elvették, engem nem"probléma körül.


Hosszú éveket kell együtt tölteni valakivel, hogy az ember bármennyire is biztos lehessen benne, tényleg passzolnak.


Add ki az útját, nincs köztetek semmi, ami összetartaná ezt a házasságot, és minél gyorsabban és kevesebb huzavonával történik, annál kevésbé fog sérülni a kisfiad. Mert már ilyen piciként is nagyon érzékenyek a hangulataitokra, hidd el! Ezerszer jobb neki békében egy szülővel, mint kettővel, akik cserben hagyták egymást.

2016. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!