Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemet kikosarazták, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemet kikosarazták, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több év után szakított velem az exbarátom. Nem mondta el az igazi okot, de kiderült, hogy megismert egy másik lányt és vele akart összejönni. Több hét eltelt azóta, közben folyamatosan beszélt ezzel a lánnyal és velem is, eleinte könyörögtem neki, hogy fogadjon vissza, de nem akart. Utána próbáltam nem foglalkozni vele, de továbbra is írt nekem meg hívogatott, célozgatott arra, hogy hiányzom neki, találkozzunk. Aztán ez a lány kikosarazta az exem, mert mást szeret. Úgyhogy az exem most jól pofára esett, írta is hogy itt volt nálam, de nem voltam itthon, és hogy holnap újra fog próbálkozni. Valahol "örülök", hogy így pórul járt, de ugyanakkor nagyon szánom és sajnálom is őt, mert még szeretem... Nagyon sokat sírtam miatta, nagyon nagy űrt hagyott maga után bennem, az eszem tudja, hogy el kell felejtenem, de a szívem még mindig érte dobog... Mit tegyek ebben a helyzetben?
2016. okt. 19. 23:31
 1/7 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Tényleg olyan valakire van szükséged, aki csak 'beéri veled'? Hosszútávon így érezni nem.egészséges dolog. Ne azért legyél egy férfi mellett, mert épp nincs más, aki vele lehetne, hanem azért mert ő is veled akar lenni. Ha két szék közül a pad alá esett az exed, akkor így járt! Nem a te felelősséged az ő döntése, és nem ő a lehetőséged egy boldog kapcsolatra.
2016. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kinevetném, és keresnék egy normálisabbat.
2016. okt. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ló nincs,jó a szamár is.Hagyjad a francba.
2016. okt. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különösebb tennivalód. :)
2016. okt. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonytalanert siman dobott teged. Poruljart, most persze igyekszik menteni a menthetot, es visszakonyorogni magat. Szerinted mi lenne a jovoben, ha meg az epp aktualis kiszemeltje viszonozna is az erzeseket? Ugy hagyna ott ujra hogy na.

Egy ilyen utan nem tudnek megbizni benne.

Ezert persze, nyilvan fajom es hianyozni fog az a sok jo, amit kozosen ateltetek, de hatarozottan elutasitanam, es tovabblepnek.

2016. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is így járt:DDD Bepróbálkozott minden csajnál, akinél miattam nem tudott, aztán mindenki visszautasította, nem is túl szépen, pár hónap múlva meg itt rágta a küszöböt. Kiröhögtem. Nyilván komolyan gondolta, főleg, hogy utána jól lek*vázott és dagadt ri*bancozott, amikor elutasítottam:(:D Azért utasítottam el, mert találtam mást, és ez neki nem tetszett. Nem tudtam sajnálni, utána le is tiltottam. Tudod kit sértegessen még ilyenkor is. Szerencse, hogy én addigra kiábrándultam belőle...
2016. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább mit ne tegyél... Ne legyél hülye...
2016. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!