Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedek így az exemmel? 25/N

Figyelt kérdés

Teljesen összevagyok zavarodva vele kapcsolatban.


Hogy érthető legyen valamennyire megpróbálom megfogalmazni miket csinálok :)


Van egy gyönyörű közös kislányunk,aki tiszta apja.Hét évig voltunk együtt,tini szerelem volt.Neki én az első,nekem pedig Ő.Fiatalon szültem neki,de Ő nem ilyedt meg amikor meg tudta,hogy terhes vagyok.Annyit mondot,teljesen magabiztosan,jó megtartjuk és felneveljük.Abba hagyta a sulit dolgozott,autót vett,a kislánynak mire érkezett meg volt mindenne.A kislányunk 5 éves volt amikor elhagytam.Eljártam én is dolgozni és egy sráccal kialakult valami köztünk,szóval elhagytam.A kislányunk nálam lett elhelyezve.Ennek most több mint három éve.Amikor elhagytam nem hiányzott,éltem az életem.Persze a kislányt rendeztem.Utána meg ismerkedtem a mostanni párommal,akitől van egy másik gyermekem.Vele három éve leszek együtt hamarosan.Az exem vékonyka volt mindig teljes kapcsolatunk alatt.Ősszintén meg mondom két éve nem is láttam.Amikor jön a kislányé nem láttom mert sötétített az autója és nem száll ki sosem.A lényeg,van egy jó barátja ebben a községben ahol élek a párommal és a két gyermekemmel.Eljött a barátját meglátogatni valamilyen balesett érte.A barátnőm volt a pénztárnál és ott beszélgetünk.Bejött a boltba és mintha egy másik ember lett volna,izmos,nem az a kigyúrt túlságosan,szőke rövid haja lett szóval festetti.Teljesen sugárzott belőle a magabiztoság köszönt nekünk,de én nem köszöntem neki.Nem is érdekelte szerintem,amikor kiment akkor is mind a kettőnktől elköszönt de én akkor sem.Megtudtam,hogy látták a községben az autóját egy hét múlva.Egyből arra vettem az utam ahol a barátja lakik és pont szállt ki a kocsiból mikor kb 50 méterre lehetem tőle.Elmentem mellette,köszönt én pedig megint nem.Azóta meg tudtam van barátnője,a mostanni párom is észre vette rajtam furcsa vagyok.Amikor megláttam őt a boltban olyan férfi lett aki bármilyen nőt megkaphatna ha akarna,sármos egy jó pasi 27 éves fiatal.Amikor elhagytam,tudom rászokott a gyógyszerekre és rengeteget szenvedett ivott is egy darabig.Volt amikor felhívott azokban az időkben éjszaka,hogy menjek vissza hozzá.De leráztam.Szerintettek ez csak egy fellángolás vagy lehet annál több,vagy idővel elmúlik,vagy csak én gondolom túl magamban a dolgokat?


2016. okt. 1. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Remelem csak kamu :D
2016. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhagytad, amikor rosszra fordultak a dolgok, most meg már tetszik, ahogy megváltozott. Ennyi. Foglalkozz az új pároddal, a gyerekekkel, ennyit tudok tanácsolni, illetve hogy köszönj vissza az exednek, mert őt lehet hogy nem nagyon érdekli de elég égő ha ennyi sincs benned iránta hogy legalább visszaköszönj. Megváltozott, megtalálta a boldogságát, ez minden.
2016. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez teljesen normális nálad. Úgy működsz, mint a legtöbb nő. Ha az expasas hirtelen fejlődésnek indul külsőre és netán még egy mutatós barátnőt is beszerez, azonnal elkap titeket a harci ideg.
2016. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy mocskos ribi vagy. Elhagytad egy másik pasiért, most meg már kéne.. Szánalmas vagy. Amúgy meg milyen anya vagy? Nem hiszem el hogy két éve nem láttad az exed, csak lepasszolod a gyereket egy sötétített autóba?
2016. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez, gyakori eset. Válás, szakítás. Mindegy nő, vagy férfi, ki jön a gödörből és össze szedi magát, ad magára. Pár év mulva meglátja az ex és akkor esik le, kit is dobott el.
2016. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne,ha nem lenne igaz.Akkor ki sem írtam volna
2016. okt. 1. 21:06
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Úristen. Primitív ösztönlény.
2016. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem láttam 2 éve.Iskolai rendezvényekre nem hívom,hívtam.Nem beszéltünk személyesen,az autót meg ismerem.Régótta meg van neki,rendszámát is tudom.Tudom,hogy az apja van vele.
2016. okt. 1. 21:32
 9/13 omba ***** válasza:
100%

És te miért nem köszönsz vissza, ha köszönnek neked?

Anyádnak se gratulálok.

2016. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó a helyesírásod. Rosszabbul írsz, mint egy elemi osztályos kisgyerek. Nem köszönsz neki, mikor ő többször odaköszönt neked, miután még te hagytad ott? Ezzel csak azt mutatod ki, mekkora bunkó vagy nő létedre. Ő úgy viselkedik, ahogy kell, te meg úgy, mint egy tipikus ostoba liba.


Otthagytad, van neki más. Mi a kérdés? Nemcsak ostoba még r!b! is akarsz lenni?


Inkább tanulj, mielőtt lesz egy 3. gyerek egy 3. apától. Ideje lenne, hogy anyaként és nőként viselkedj, gondolkodj, nem pedig egy nemi szervként. Ezt nőként mondom, tanácsolom. 26n

2016. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!