Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Édes bosszút kéne állnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édes bosszút kéne állnom?

Figyelt kérdés

A párom folyton mással foglalkozik /40 évesek vagyunk,/ leginkább semmivel csak rágódik a múlton, a jövőn stb. Jól elvagyunk, szeretjük egymást, nem veszekszünk. /fél éve/ Mégis néha mintha elfelejtené hogy létezem..elfelejti hogy megígérte felhív, azt is elfelejti amiről beszéltünk pedig neki intéztem hivatalos ügyeket. Ilyen nincs. Lehet csak megsértődött hogy nem hívtam egy napig dehát nem "járunk"..én már az őrület szélén voltam/vagyok reggel óta amióta beszéltünk és csodálkozva kérdezgette miről volt szó egyáltalán...szóval valamelyikünk tényleg hü@ye.

Ne hívjam? akkor megint megsértődik.

Dobjam? Azon már túl vagyunk és most jelenleg jó a kapcsolatunk..

Valamiféle jó visszavágásra gondoltam amiből kapcsol hogy helló lenne itt egy kis meló vagy mi:(( Szeretem, segítem, és még csak hálát sem mutat. Leginkább semmit sem mutat:(

Oké hogy enyhén depis de ez már túlzás.

Már arra is gondoltam van valakije..

Legszívesebben ráborítanám az asztal vagy ilyesmi.


Miért csinálja? Hogyan "viszonozzam" ezt a kedvességet?

Én csak arra vágynék hogy megengedje hogy szeressem:(((..

Üdv. egy szánalmas női személy. :)


Köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 20. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Wow, én még embert ennyire nem láttam büszkének lenni, hogy szánalmas. Mire jó ez az egész cirkusz neked? Élvezed, ha szarnak a fejedre?

Nem tudsz valaki olyanon bosszút állni, akit nem érdekelsz, kár a gőzért..

2016. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

..hát ez az!

:D

2016. okt. 20. 12:31
 3/21 anonim ***** válasza:
Erre nem tudom, milyen választ vársz, ha vársz egyáltalán :) Ha jólesik szenvedni, hajrá, senki sem tiltja, de mi a kérdés? :D
2016. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ de tényleg!!

Épp most érett meg bennem hogy másfél évet dobok a kukába /pedig szerelemmel indult mindkettőnk részéről..!/ csak már becsületbeli ügy valahol /majd a rögeszme címszó alatt is utána nézek../ De tényleg hiába volt az egész küzdelmem.

Pedig fordítva kéne legyen ő a férfi vicc az egész világ:(

2016. okt. 20. 12:35
 5/21 anonim ***** válasza:

Tehát szakítottatok, nem jártok, de te azt írod, hogy a párod, és elvárod, hogy foglalkozzon veled. Miért is?!

Közötök nincs egymáshoz többé, csak két ex, akik tartják a kapcsolatot, ha kedvük tartja.


Itt egyedül neked kéne kapcsolni, hogy olyan szekér után futsz, amelyik már rég elment.

Szépen töröld a telefonszámát, hogy ne ess kísértésbe, és töröld mindenhol. Te már régesrég szingli vagy, csak még nem fogtad fel.

Nincs kin bosszút állni, legfeljebb csak tovább alázod magad, ha tartod vele a kapcsolatot. Keress egy olyat, aki nem tojik a fejedre látványosan.

2016. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, 5-ös. Az a baj hogy mással is ilyen /sajnos iszogat, eléggé, bár vannak szakaszok hogy egyáltalán nem/. Volt öngyi kísérlete is majd kettő amíg együtt voltunk. Nem tudom otthagyni csak úgy /tudom, simán meg kellene tennem most nem ez a kérdés!../. Szóval mindenképp szívok bármit csinálok:( Jó is ez..
2016. okt. 20. 12:43
 7/21 A kérdező kommentje:
No mindegy majd megoldódik nekem közben volt kapcsolatom amiből barátság lett /máig tartó/; valahogy fura ez az egész. Mintha két tökmás! ember lenne ezt már többször megfigyeltem. Ezt nem lehet a pia hatására fogni, szerintem..ez már a skizo határát súrolja. Csüggesztő mert szeretnék segíteni neki szakemberhez nem fordul egyenlőre..
2016. okt. 20. 12:48
 8/21 anonim ***** válasza:

Fiygelj, ha nem vagy valami ostobenkó, egybites ösztönlény, akkor igenis képes vagy arra, hogy veszel egy nagy levegőt és lezárod ezt a viccnek is rossz vergődést, amit kapcsolatnak csúfolsz.

Inkább dobj el másfél évet (ami alapból eléggé lóf.sz, bocsi) és fogadd el, hogy ezt bizony elvesztegetted, minthogy valami felesleges rögeszméhez ragaszkodva eldobj még párat.

Nézzük a tényeket. Van egy fószer az életedben, aki:

- semmit nem tesz meg érted

- inkább minden mással foglalkozik, csak, hogy veled ne kelljen

- nem érdekli, mennyi mindent teszel meg érte, csak elvesz a kapcsolatból, hozzá nem ad

- aki mellett nem vagy boldog

Nézd, ha valaki szereti a másikat (tényleg szereti, nem csak azt mondja vagy megölelget, megpuszilgat, megdug párszor aztán ezzel letudta), az nem így viselkedik. Neki egyáltalán nem vagy olyan fontos, mint szeretnéd, különben nem szarna ennyire nyilvánvalóan a fejedre. Neki ez így hót kényelmes, szóval arra mérget vehetsz, hogy változásra semmivel sem tudod bírni, te tudod, akarod-e még az időd őazarolni egy már most halott kapcsolatra vagy van elég eszed ahhoz, hogy ne kínozd magad tovább és kilépj.

2016. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Bosszút akarsz állni, azaz bántani akarod, két sorral lejjebb meg azt írod, te csak arra vágysz, hogy megengedje, hogy szeressed. Nem kis ellentmondás van a két dolog között, remélem te is tisztában vagy ezzel.


A bosszút, bántást, pláne a szeretett személy bántását soha nem értettem. Ha szereted, minek bántani? Ha nem szereted, akkor meg szépen el kell engedni.

Ha csak szeretni akarod, akkor meg szeresd, úgy, ahogy van, fogadd el olyannak, amilyen, múlton rágódónak, nemtörődömnek, sértődékenynek.

Először magadban kéne tisztáznod, hogy mit is akarsz, utána lehet a stratégiát a célhoz igazítani.

2016. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8-as , köszönöm szépen!! /voltak ilyen próbálkozásaim is már/

9-es, persze, nem akarok, tisztában vagyok vele. De most ő kezdte:)) ..mint két gyerek olyanok vagyunk.


Az a vicc hogy ezeket le kellett írnom hogy világossá váljon előttem. És tényleg köszi. Maga a kérdés is idegesítő ezt előttem is tiszta.:)

2016. okt. 20. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!