Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek, miért nem akarok sosem elmenni vele a bulikba?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a bulikat, a részegeket, a hányást és mindent ami még azzal jár, ezért sosem járok sem házibuliba, sem diszkóba, sem fesztiválra, sem kocsmába. A barátnőm viszont szokott menni, és egyre jobban furcsállja hogy mindig van valami dolgom, nem tudom meddig kamuzhatom azt hogy fáradt/beteg/elfoglalt vagyok. Mit mondjak neki?
2016. okt. 20. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az igazat
2016. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat, de azért ha utálod is ezeket a dolgokat, de legyél azon hogy akkor viszont alakítsál ki egy baráti kört, és azokkal járjatok össze. Kulturáltan is lehet szórakozni, pl. feljárni egymáshoz beszélgetni meginni egy kávét stb.. vagy pedig vidd el színházba vagy moziba, vagy nézzél ki egy szép kirándulóhelyet ahol van muzeum is és akkor hivd el oda. De szükség van közös programokra.
2016. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ő egy normális lány akkor nincs mitől tartanod, és megmondhatod neki.
2016. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Buli normál esetben nem a hányásról szól :D


Eletemben egyszer hánytam bulin, akkor iszonyat szarul voltam. Azóta messze kerülöm az olyan helyzeteket és tudatosan iszom, figyelek a sorrendre, a mennyiségre és egy buli alatt legalabb 1,5-2 liter vizet is iszom. A buli nem a hányásról szól, hanem a kikapcsolódásról, táncról, és a gőz kiengedéséről. Szerintem próbáld meg kicsit más szemszögből nézni és esetleg kérd meg a barátnődet, hogy ő se igya magát részegségig, hanem csak ésszel.

2016. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rendben van a kapcsolatotok, akkor meg fog érteni. Nekem is elfogadta, megértette, hogy a buli, zene, teljes mértékben kiakaszt. Mivel, nem akar nekem rosszat, nem is hív. Viszem a barátnőivel együtt kocsival. Majd hazamegyek. Kiszórakozták magukat, egy teló és megyek értük.
2016. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hogy inkább koncertre szeretnél menni vagy színházba...
2016. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mondd ezt így meg neki, őszintén, amit ide leírtál... amúgy ha nincs kivel bulizni mennie, de lenne rá igénye, ajánld be nálam ;)
2016. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt az elején tisztázni kellett volna. Ha normális, megérti. A sunyítás viszont eléggé visszatetsző dolog.

(én sem vagyok nagy partiállat, de gyakrabban járok bulizni, mint a párom, mert ő nem szereti a közeget. Ezt megértem, ezért megyek nélküle akkor, amikor bulizni megyek, akkor megyek pl. kollégákkal)

2016. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:

"Gyűlölöm a bulikat, a részegeket, a hányást és mindent ami még azzal jár," - mondd ezt.


De őt miért nem gyűlölöd?

2016. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az én barátom sem akar eljönni velem, pedig előtte másokkal eljárkált bulizni. Ez miért lehet, hogy csak nekem mond nemet?
2016. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!