Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az 3 legfontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az 3 legfontosabb dolog, ami egy hosszútávú komoly kapcsolathoz kell?

Figyelt kérdés
Légyszíves maximum 3 dolgot írjátok!
2016. okt. 24. 00:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Vonzónak találjuk egymást külsőleg, szexuálisan

Személyiségileg passzoljunk egymáshoz

Érezzük egymáson, hogy odavagyunk a másikért

20/F

2016. okt. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom, pasiknak kaja, szopás... meg hogy ezeken kívül hagyják békén őket.
2016. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretet,Elfogadás,Bizalom
2016. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Egyetlen dolog, amiből minden más is következik: a féltétel nélküli szeretet. Se a közvetlen, se a távolabbi környezetemben nem találkoztam még olyan emberrel, aki képes lett volna feltétel nélkül szeretni. Az emberek igazából azt se tudják, hogy mi az. Ezért nem is kell nekem barátnő. Sokan vagyunk mi emberek, mégse hiszem, hogy valaha is az életben összefutnék egy önzetlen nővel, aki képes lenne feltétel nélkül szeretni. Szexpartner nekem meg nem kell. Inkább szüzen halok meg.
2016. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, nálad mit takar a feltétel nélküli szeretet.
2016. okt. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

1: Vágy fejlődésre.


Ha 3 dolgot kell írni.:

1: Józanság

2: Kommunikáció

3: Jó akarás

2016. okt. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1# [Azt érezzem, hogy nekem ő kell minden áron, mert nincs hozzá fogható. Mondhatni rajongok mindenért, ami vele kapcsolatos. Tisztelem, vágyom rá minden pillanatban, és feltételek nélkül szeretem] EZ EGY ÉRZÉS, ami nagyon nagyon ritkán jön el nálam.


2# A másik fél fogadja el, hogy én úgy érzek iránta, ahogy az első pontban leírtam. Értékeljen, örüljön nekem. Tökéletesen egymáshoz illőek legyünk személyiségileg.


3# Érettség, korrektség, kellő komolyság. Ezek alapján dönti el valaki, hogy ő szeretni fog téged, és veled marad, mert ugye ez az egész kapcsolat és szerelem egy döntés, amikor rábólint, hogy igen, te leszel a párom, és nem fog más érdekelni.

2016. okt. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 T. H. Cromwell ***** válasza:

1. Tolerancia

2. Tolerancia

3. Tolerancia

A többi annyira nem fontos, de azokra is figyelni kell.

2016. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én + 1 nő
2016. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

-bizalom

-egyező jövőkép

-vonzalom

2016. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!