Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnője mit keres nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnője mit keres nála?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, elég jól. Mindig volt egy barátnője akivel "16 éve barátok" de nem tudnának együtt élni egymással. Annó vele lépett félre a házasságában is amikor problémák merültek fel /kisgyerek mellett.../ egyszer találkoztak múlt nyáron beszélgetni szoktak /telefonon is néha, volt hogy cseteltek fészbukon/ Nekem ez nagyon rosszul esett mert amikor egy hete jártunk akkor is oda lyukadtunk ki pedig szerelmesek voltunk nagyon szép volt az első időszak!

Múltkor a csaj összeveszett a párjával és hajnalban odament hozzá. Megágyazott a másik szobában. Rendelt egy pizzát..a párom szabit vett ki miatta. Én meg kerestem telefonon akkor odaadta neki a telót lett egy jó k...vázás..

Ti mit tennétek? Annyira fáj és annyira megalázó, a lelkem kitettem érte segítettem ahol tudtam. Komoly elvonási problémái voltak a csajjal csak piálnak negyvenévesen ez már ciki, persze a nő gyereket akar-borítékoltam hogy nemsoká megjelenik a páromnál!..- nagyon félek hogy elhagy.:(( Teljesen jól elvagyunk.

Ti mit tennétek mert nem gondolom hogy ezért a páromat kellene büntetnem!!!? Ráadásul a nő felhívta két nappal később hogy a számom elkérje../nem adta meg../

Én már hányok ettől...köszi a válaszokat!



2016. okt. 25. 14:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

öööööööööööööö


mit lehet ezekre mondani.... Fogalmam sincs mit írtál...

2016. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Átmentem hozzá aznap és közöltem vele hogy ha ilyen barátai vannak nekem nincs mit itt keresnem, felálltam én mentem volna de csodálkozott. Most tényleg ennyire hülye és érzéketlen valaki..? Soha egy szál virágot nem kaptam tőle pedig igény lett volna rá. Az hogy én milyen hülye vagyok most nem érdekel hanem olyan tanácsokat várok amivel felnyithatnám a szemét hogy mennyi fájdalmat okoz ezzel!! Próbáltuk megbeszélni de maga a kérdés felvetése is komoly rizikót jelent..:( Könnyebb dolgom lenne ha megcsalt volna!!! Bár ez is valamiféle megcsalás, nem??..:(
2016. okt. 25. 14:58
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Olvasd újra, amit írtál. Szerinted ez a "teljesen jól elvagyunk" kategória???


Itt egy pasi, függőséggel, exfeleséggel, kisgyerek melletti megcsalással és exszeretővel a múltjában, most jelenleg is kavar össze-vissza. És te még attól félsz, hogy elhagy?


Én attól félnék, mi lesz, ha velem marad...


Büntetni senkit nem kell, de a szükséges távolságtartással (szakítás után) magadat meg kéne védened ezektől a zűröktől. Amúgy meg a párod feltételezem felnőtt ember volt, amikor összekalapálta a gyereket, szétb.szta a házasságát és összejött veled mindezt megkoronázva. Szóval viselje a következményeket.

2016. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván mindenki máshogyan gondolkodik, de nekem nem férne bele a párkapcsolatomba, hogy a pasim egy olyan nőt babusgasson, akivel korábban pl. már szexeltek is.

Azt írod, hogy szerinted nem a párodat kellene büntetni, holott ebben a dologban egyedül ő a ludas, és ő az, aki rendet tud(na) tenni.

Mondd el neki nyugodtan és kulturáltan, hogy neked nem fér bele egy harmadik személy a párkapcsolatotokba, még ha az illető a vendégszobában alszik, akkor sem.

Ha veled akar maradni, meghallgatásra fog találni a kérésed, és kompromisszumot fogtok tudni kötni.

2016. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
3# :D ez jó volt!! azóta ritkán/nem járok hozzá..köszi a választ:)
2016. okt. 25. 15:02
 6/25 A kérdező kommentje:
4#-látod négyes erre /én hülye tényleg!/ nem is gondoltam..annyi energiám vitte el hogy bólogassak hogy niiincs itt semmi baj:(..köszi!!
2016. okt. 25. 15:04
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Te hülye idióta vagy hogy ezzel a pasival vagy. Meg is érdemled. Nem veszed észre hogy te mindig csak második lehetsz. Alapból nem hiszek a férfi -nő barátságba, de pláne nem ha keféltek is. Azt már nem is firtatom hogy milyen gerinctelen féreg, hogy a feleségét is lazán megcsalta vele, ahelyett hogy megbeszélte volna a problémáit. Ha neked ilyen pasi kell akkor meg ne rinyálj.
2016. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7# :D Jó de ha otthagyom a csaj malmára hajtom a vizet, érted??? Azért nem akartam feltűnően.

Lehet ez volt a célja..?

Nem fogom megkönnyíteni a dolgát!!!

2016. okt. 25. 15:07
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de eleve miert vagy olyan buta, hogy oszinte es tisztesseges, tiszteletteljes viselekedest varsz egy olyan fereg embertol, aki kisgyerek mellett, csalad mellett felrekefel? Az emberek nem valtoznak, max. nalad masfele modon "fergeskedik", mint a pelda is mutatja...
2016. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd ott. Ne azert akarj vele egyutt lenni, h ne a csaje legyen. Ez mekkora baromsag mar?! Ez egy defektes csavo, hadd legyen a csaje, megerdemlik egymast.
2016. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!