Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most emiatt tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most emiatt tényleg én vagyok a szemét? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal, de az ajándékozás mindig drámába torkollik. Én ismerem őt, tudom minek örül, vagy épp mire vágyik és olyan, mintha ő meg totál nem ismerne engem... A kapcsolatunk elején még minden "rendben volt", tudta, hogy egy szál rózsának vagy egy doboz bonbonnak örül minden lány, stb. De az elmúlt időszakban (már bocsánat), de hülyeségeket/kacatokat vesz csak... Például míg a barátnőim egy nagy csokor rózsát kapnak mondjuk szülinapjukra, annyi szállal ahány évesek, az én barátom adott nekem valami növényt, amin semmi virág nem volt, csak levelek, semmi szép nem volt benne... Vagy a névnapomra kaptam tőle egy üveg üdítőt, meg mekis kaját... Persze nem akarom megbántani őt, de a vége mindig az, hogy látja rajtam, hogy nem tetszik és annyira megbántom ezzel, hogy elsírja magát... Sajnálom őt, de nekem is rosszul esik, tudom a gesztus a fontos, de mégis olyan, mintha nem is ismerne, mintha valami haver lennék és nem a szerelme...
2016. okt. 28. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ez valóban elég szomorú, de ebből az látszik nem kommunikáltok eleget, és így nem érzi mire vágysz. Sulykold belé jobban, hogy te mire vágynál


Én pl most legutóbb szülinapjára a kedvenc könyvének folytatását adtam, meg egy szép ruhát.

Nem hiszem el, hogy nem vagy képes megértetni vele mire vágysz és nem jut el az agyáig :) Névnapján meg pl elvittem Szilvásváradra meg koccintottunk egy üveg tojásos likőrrel este (csak 1 napos volt)


Vannak gondok igen, én a helyedben mindenképp jobban próbálnám felé sugallni hogy mire vágyok, ha már ő ennyire abszolút 0 kreativitással rendelkezik

2016. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Vannak emberek akiknek semmi fantáziája nincs az ajándékokhoz. Tényleg. Szerintem a te barátod összességében jót akart és gondolt rád, akkor is ha szerinted gagyi béna meglepetések voltak. És persze rosszul érzi magát, mert hiába igyekezett, nem örültél.


Szegény srác ilyen, de ettől még nem lesz rossz ember, nyomatékosan írd le neki mit szeretnél, minek örülnél és akkor neki is könnyebb lesz.


25L

2016. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a kapcsolatunk elején rendben volt ez a dolog. Sőt, a haverajainak is mindig tud tanácsot adni (rózsa, csoki, plüss, szerelmeslevél ötleteket mond) ilyen ügyekben :( én is célogzatok rá, pl uncsitesóm elvitte a barátnőjét wellness -hétvégére, ezt is mondtam neki, ő mégse hív el... Pedig pénzügyileg is megtehetnénk, akár felesben is, mert dolgozunk mindketten...
2016. okt. 28. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért így elég gáz. OK, hogy a szándék a fontos, de 3 év elég nagy idő ahhoz, hogy ne lőjön ennyire mellé.


Normális esetben az emberek odafigyelnek annyira a másikra, hogy tudják, mit szeret. Vagy ha együtt sétáltok, csak leesik neki, hogy melyik kirakat előtt állsz meg, és miért. Pl. én ilyenekből tudom mindig, hogy kinek mi lesz a jó ajándék.

Hasonlóan szülinap, karácsony, stb. előtt én is nagyon látványosan rá tudok csodálkozni egy-két dologra, mikor a párommal vagyok. :) Szokta venni a lapot. :)


Azt meg szerintem egy felnőtt embernek ne kelljen már mondani, hogy a barátnőjének ne egy üveg üdítőt meg mekis kaját vegyen... basszus, ha ezt külön mondani kell, akkor ott elég nagy a gáz. :(

Ennél tényleg az is jobb, ha vesz valami sablonosat (parfüm-ruha-rózsacsokor nagyháromszög fantázia nélkül).

2016. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mutass ra,mit akarsz ajandeknak. Nincs mas megoldas. En is ezt szoktam.

N

2016. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szomorú igazság az, hogy fogalma sincs ki vagy te, de nem is nagyon érdekli.

Gondolom, anyagilag módjában áll a hétvége, azért célozgatsz rá, de ha el se jut hozzá, akkor bizony te csak egy "kifogott hal" vagy a számára, nem több.

2016. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aki ismer az tudja hogy nem szeretek ajándékot kapni sőt szülinapon kifejezetten nem szeretek erről a témáról beszélni, így szerencsére senki nem foglalkozik ezzel.
2016. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!