Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud egy ilyen féreggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epik2016 kérdése:

Hogy tud egy ilyen féreggel ezek után lefeküdni?

Figyelt kérdés

egy ismerősöm meg a barátnője.az egész kapcsolatuk veszekedésekből és törés zúzásból áll.terhes lett a lány és a terhesség alatt a srác magára is hagyta leszarta nem foglalkozott vele elhanyagolta ez ment az elejétől kezdve.most a gyerek miatt kénytelenek együtt élni a de alány úgy utálja hogy nehéz megfogalmazni.tönkre tette az életét átverte,megalázta,otthagyta,elhanyagolta,kihasználta.

MIÉRT FEKSZIK LE EGY ILYEN ALATTOMOS FÉREGGEL EZEKUTÁN?



2016. júl. 22. 14:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%

A te ismerősöd.


Tőle már kérdezted?

2016. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
mert hogy csak a sex jó vele és amikor éppen nem veszekednek abban a 3 órában havonta akkor.na de hölgyeim hol a miheztartás? saját magad megalázása ez
2016. júl. 22. 14:26
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezzem tőle helyetted, ha nem mered?
2016. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
már kérdeztem ott a válasz feljebb!
2016. júl. 22. 14:29
 5/26 anonim ***** válasza:
Jah, hogy az az ő válasza volt :D
2016. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
igen,én hozzá nem nyúlnék fordított esetben.vki elmondhatná hogy ez hogy lehetséeges mert kérdeztem más nőket azt mondták kizárt dolog!
2016. júl. 22. 14:33
 7/26 Titusztitusz ***** válasza:
Vannak-voltak-lesznek mindigis ilyesmi mentalitásu nők...És ha az ember nem akar megbolondulni,akkor jobban teszi ha az ilyenek "lelkivilágába" bele se gondol...(Látom,te még nem hallottad eddig ezt az aranyszabályt...)
2016. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha csak a szex miatt van vele, akkor megérdemli.Majd lesz idő, amikor már sz se lesz jó vele.Ennek a nönek semmi önbecsülése, de szerintem ez ne a te gondod legyen.
2016. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
igazatok van mert mások is ezt mondták. de látni rajta hogy ő ennél több is lehetne ezért idegesítő. ezt tényleg hagyni kell vagy van vmi módja megváltozzon?
2016. júl. 22. 14:46
 10/26 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját.. Ha neki nincs igénye a változtatása (ha lenne, akkor már lépett volna), akkor bele is szakadhatsz, nem fogod megváltoztatni.
2016. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!