Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi manapság a legnagyobb párkapcsolati probléma szerinted?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az, hogy az emberek úgy vállalnak párkapcsolatot, hogy nem igazán fogják fel, hogy az "én" mentalitást fel kell adni "mi"-ben való gondolkozásra. Szóval az én meglátásom az, hogy a másik felé kellő tisztelettel, alázattal kell közelíteni és nem szabad önzőnek lenni. Ennek alapnak kéne legyen, de én úgy látom, hogy ez nagyon sok helyen nem teljesül.
2016. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Párkapcsolat? Egy randi, Még egy randi szexel. Jó volt a szex, akkor járjunk. Bele untam a szexbe vele, akkor csá.

Kb, ennyit látok a párkapcsolat nagy részében.

2016. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
#2 na erről beszéltem, #1 voltam.
2016. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy nem egymasert, hanem punciert es farokert letesitenek kapcsolatot, raadasul olyan kapcsolatokat, amikben van ket szemely, de egyseg nincsen. Van az egyik, eli az eletet, le se szarja a masikat, es aztan kozosen kezdenek ujabb puncik es farkak utan nezni, "ugyis mind egyforma k***va/f***sz" mentalitassal alapbol. Es mind ezek mellett egyik fel sincs tisztaban alapveto illemszabalyokkal, illetve nem tudnak udvarolni es udvarlast fogadni, mert az a manapsag kb. annyi hogy a csavo hozzadorzsoli a farkat a csaj seggehez, aztan ha az megsertodik akkor nincs randi, ha nem akkor "gyere igyunk valamit, es meglatjuk hol alszunk ma este". Undorito.


21/N

2016. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg nő nem meri felvállalni, hogy cuckold kapcsolatban szeretne élni.

Plusz a legtöbb nőnek ápolatlan a lábfeje, körömgombás, sárga bőrkeményedéssel.

Szánalmas.

2016. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem mernek, tudnak vagy akarnak EGYENESEN KOMMUNIKÁLNI egymással a felek. És ez most nem csak arról szól, hogy mire vágynak, mit szeretnének, mik a (közös) céljaik/terveik, hanem arról is, hogy elmondják azt, amin változtatni kellene/másképp kéne csinálni. Ezt apróbb, hétköznapi, de idegesítőbb dolgokra értem, mert ha nagy dolgokban nincs harmónia, egyetértés akkor megette a fene az egészet. Másik probléma a kapkodás, sokan csak beleugranak egy kapcsolatba érzelmek nélkül pusztán azért, hogy ne érezzék magukat magányosnak. Persze ettől sem lesz jobb nekik és mivel nincsenek mély érzések egymás felé, így nem tudnak elkötelezettek lenni egymás iránt, hamar jönnek a kikacsintgatások, megcsalások stb.

Ott van még az is, hogy az emberek nagy része egoista, mert mindig azt nézik, hogy ők mit fektetnek bele a kapcsolatba, nem az önzetlen adásról szól a dolog (persze kell, hogy kapj is és tudd is azt elfogadni), hanem számontartják, hogy bezzeg én, bezzeg te...nincs feltétel nélküli elfogadás, tisztelet, tolerancia, lojalitás egymás felé.

2016. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
a kapkodás, hisz ha 25 évesen nem vagy jó családanya/családapa, nincs menő vállalkozásod, vagy nem vagy cégvezető.. akkor lúzernek vagy beállítva..
2016. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció hiánya - és minden! további konfliktus innen ered. Ha a felek lennének annyira gerincesek, hogy megbeszélnék az apró-cseprő problémáikat (is), akkor tudnának javítani a kapcsolaton, vagy időben el tudnának válni.
2016. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a kommunikáció hiányát érzem a legnagyobb problémának.
2016. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy a nők halandnak a korral, a férfiak viszont leragadtak a múltban. :D Képtelenek alkalmazkodni, elviselni a változást, ugyanakkor igazából a hagyományos szerepekkel járó felelősségből sem kérnek: "há' nehogymár én tartsam el a golddiggert, de közben legyen igazi családcentrikus nő, me' miazmár, hogy többet keres nálam, egy Igazi Férfinél...??
2016. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!