Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyit gondolkozom a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyit gondolkozom a párkapcsolati problémáimon, egyszerűen nem tudom elvonni róla a figyelmemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában nem túl jó a kapcsolatom a barátommal, elhanyagol, másokkal flörtöl, stb. Én folyamatosan azon gondolkozom, hogy lehetne jobb a kapcsolat, már teljesen felemészt a sok agyalás. Úgy kipanaszkodnám magam valakinek, de nincs sok barátom, pszichológushoz meg nem akarok menni. :/ Mit tegyek? 19/L

2015. máj. 18. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább rakd ki a pasit és élvezd kicsit az életet, vagy keress mást, ismerkedj. Esetleg ásd magad jobban bele a hobbidba (ha van)
2015. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
ugyan ez megtörtént velem is már. De hidd el ez csak téged fog teljesen tönkre tenni..engem is tönkre tett..ha halasztod a dolgokat és nem változik semmi nagy sebeket kaphatsz amik tönkre tehetnek a jövődben sok mindent.. nagyjából elmondom ,hogy velem mi történt mert lehet hogy ha megfogadod a tanácsomat akkor neked nem kell ezen keresztülmenned. igazából volt egy kapcsolatom nagyjából 3 évig tartott...először azt hittem hogy szerelmes vagyok..azt hittem hogy ő is szeret..aztán szépen lassan azon kaptam magam, hogy már alig látom őt mert a munka és minden más egyéb fontosabb mint én.ott csalt meg ahol tudott..ezek ellenére én még mindig nem igazán kapcsoltam,reménykedtem benne hogy majd minden megváltozik..már az is eszembe jutott,hogy nekem kell megváltoznom..aztán megismerkedtem egy rendes fiúval..eleinte csak beszélgettünk és valamiért úgy éreztem hogy kiöntöm neki a szívem ..nem tudom miért de meg bíztam benne..egyre jobban megismertem aztán szerelmes lettem ..akkor éreztem azt hogy életemben először most vagyok szerelmes..segített nekem kimászni ebből az egészből. Máig úgy érzem hogy Ő az igaz Szerelmem,és hogy életemben akkor voltam a legboldogabb amikor megismertem Őt. Viszont akkor lépnem kellett..nem akartam elhagyni az előző barátomat,nem akartam magára hagyni mert sajnáltam őt hogy ilyen gyökér és tudtam hogy ez neki sem lesz jó így..de rá kellett jönnöm hogy nem az én feladatom segíteni neki..hanem nekem azzal kellett inkább foglalkoznom,hogy magamat rendbe hozzam mert különben már egy roncs lennék..és sajnos még mindig nem gyógyultak be teljesen a sebeim amiket az előző barátom okozott nekem.. és ez nem tesz jót a mostani párkapcsolatomnak ... ne haragudj hogy ennyit írtam..csak megsajnáltalak ahogy olvastam hogy mi a baj.. :/ szinte minden ember lelki sebekkel van tele..amíg nem késő addig kell tenni ellene! ne hagyd magad! fel a fejjel és hallgass a szívedre! nem érdemel meg téged egy ilyen ember aki (neharagudj hogy ezt mondom) de szarik rád, te pedig tönkre mész mellette... ne maradj vele..hidd el idővel Te is megtalálod az igazit! :) csak maradj ilyen lány amilyen vagy és ne hagyd hogy tönkre tegyen!
2015. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot
2015. máj. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!