Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban mik azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mik azok a hibák vétkek amik megbocsájthatók?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

A megcsalás pl nem. A hazugság sem kifizetődő.. !

Ha késik a másik 10 percet, olykor oda ég a vacsi.. ilyen kaliberű dolgok, igen.

2016. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
A megcsalás is megbocsátható. Minden megbocsátható...
2016. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
#2: Már akinek. Nekem nem.
2016. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a megbocsájtható és megbocsájthatatlan kategóriába minden beletartozhat, ez mindenkinél más lehet.


Amit én megtanultam, hogy nem azt kell nézni, hogy a másik mit mond, hanem hogy mit csinál. Amíg látom az igazi igyekezetet és törődést, addig látom értelmét, hogy én is elfelejtsek dolgokat, ne a múlton rágódjak, hanem a jelenben éljek és ne hánytorgassak fel régi gondokat. Ha ennek az ellenkezőjét látom, akkor viszont nem kell nagyon emészteni magunkat...

2016. okt. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hazugságon kívül mindent meg lehet.
2016. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár mit és semmit. Minden az adott körülményektől függ.
2016. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami biztosan a megbocsáthatatlan kategória, az a nagyobb hazugság, ezt nem gondolnám, hogy alku tárgya kéne legyen bárkinél.


A megcsalás... ha hazugság társul hozzá, akkor mindenképpen megbocsáthatatlannak találom. Ha nem, akkor határeset. Körülményfüggő. (Részegen csókolózott egy házibulin miután nagyon csúnyán összevesztünk vs hónapokig a hátam mögött szexelt mással.... az előbbi szerintem 1x megbocsátható, ha ő mondja el és őszintén megbánta, de ez kellett neki hogy rájöjjön hogy én kellek neki, stb. utóbbi nem, semmiképp sem. De ugye közte rengeteg árnyalat van.)


Ütés, pofon, stb. Lehet, hogy szexista dögnek fogtok tartani, de szerintem ha egy férfi bármilyen körülmények között tényleg megüti a barátnőjét, az egyértelműen megbocsáthatatlan. Ha egy gyenge, pici nő megpróbálja hiszti közben megütni a párját, aki erősebb és gyorsabb nála, és tisztában van vele, hogy nem tudja megütni, gyakorlatilag csak csapkod a vak világba, az TALÁN megbocsátható. De ha egy nő pl sodrófával rávág a barátjára, az értelemszerűen ugyanaz a kategória, mintha a férfi ütött volna. Ha a nő hisztis és csapkod, a férfi meg lefogja, akkor az a férfi részéről jogos, nincs mit megbocsátani rajta, nem történt gond. Ha viszont rendesen visszaüt (úgy hogy a nő nem ütötte meg, csak vergődött), akkor azt én gondnak látom. Ha úgy viselkedik, mint egy gyerek, öntsd pofán egy pohár hideg vízzel, mint egy gyereket. De ne üsd meg.


Megbocsáthatatlan még ha nem szólsz nemi betegségről és a másik elkaja. (Ez is a hazugság kategória, de hátha valaki nem jött rá, hogy a hallgatok róla is hazugság.)


Ha hazudsz fogamzásgátlásról. Ezt meg csak ki akartam emelni, mert ez a megcsalás, verésnél is sokkal gusztustalanabb.


Ezeken kívül szerintem bármi megocsájtHATó lehet, körülményektől függően. De meg kell beszélni.

2016. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!