Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves lányok és 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lányok és 35 éves férfiak, ti hányszor szeretkeztek?

Figyelt kérdés

Párommal már 10 éve vagyunk együtt. Az elején nem is volt gondunk a szexel. De már lassan 4 éve hogy örülök annak hogyha havonta egyszer-kétszer együtt vagyunk. Míg a babán próbálkoztunk addig volt többször is, de mióta megvan a baba azóta havonta egy!!!! ÉS nekem ez kevés nagyon!!! MÁr gondolkoztam hogy keresek egy szexpartnert, de az meg egy kicsit ciki lenne baba mellett.

Kezdeményezés is már csak rá marad, mert mikor én próbálkoztam régebben majdnem mindig visszautasított. Így én meguntam a kezdeményezést mert elég szarul esett!

Azóta nagyon ritkán vagyunk együtt!! Segítség mit csináljak?


2010. ápr. 27. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
TE a férfi vagy, vagy a nő?
2010. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha szólnál neki? Ha az utalgatás nem segít, akkor légy egyenes. Amúgy meg ne csak a baba tartson vissza a megcsalástól. Mielőtt mással kezdenél, szakíts...
2010. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nő vagyok.
2010. ápr. 27. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elősször megpróbálnám megtudni mi lehet az oka. Nem kérdeztél még rá finoman?

Megpróbálhatnál egyszer kettesben maradni vele (a baba nem tudom mennyi idős), akkor elmehetnétek valahova kettesben.

Nagyon sok oka lehet, pl.: lehet egyszerűen nem kívánja úgy a szexet (pl.: munkahelyi stressz miatt). Az is lehet téged nem kíván valamiért. Sajnos csak találgatni lehet... 30/F

2010. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!