Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sima szexkapcsolatban milyen alapon kér számon?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel kialakult egy kizárólag szexen alapuló kapcsolat. Nekem nincs senkim, és ő is független. Megbeszéltük, hogy megadjuk egymásnak a testi örömöket, és ennyi, semmi több. Na de, én szóltam neki, hogy x nap helyett legyen egy másik, mert nem tudok elég időt szánni rá akkor. Nagyon megsértődött először, de aztán elfogadta, viszont szólt, hogy ha tudok, egy 5-10 percre azért ugorjak be hozzá, mert szeretne valamit adni. Én át is mentem erre a rövid időre, odaadta a sütit.:)

Rá 2 napra(!!!) azonban írt, hogy mennyire haragszik, mivel 100%-ig biztos abban, hogy lett volna rá időm aznap, és tuti hazudtam neki. Kérdem én, milyen alapon kér számon engem bármiért is az időbeosztásommal kapcsolatosan? Ha nem értem rá, hogy vele töltsek aznap 2-3 órát, milyen alapon nevez hazugnak?

Mit gondoltok erről?


2016. nov. 2. 00:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Attól még eshet neki rosszul, hogy nem érsz rá. Ha valami más közös hobbitok lenne, akkor is lehetne, hogy valaki nem örül, hogy miért nem ér már rá a másik és miért mást csinál inkább.


Viszont az, hogy hazugnak nevez az tényleg fura. Meg az is, hogy ő valahonnan tudja, hogy igazából ráértél volna. Kicsit paranoidnak tűnik vagy nem tom.

2016. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már ő is mondta megbeszélt időpontra, hogy nem biztos, hogy jó lesz mert ez meg az. Én szó nélkül elfogadtam, nyilván nem vagyunk egymásnak a legfontosabbak, és ez a "kapcsolat" nem is erről szól.
2016. nov. 2. 01:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexen alapuló kapcsolatba senkinek semmi köze a másik dolgához szerintem, még ha baráti viszony van akkor se háborodhat fel, max ha elhívod kilóméterekre, vagy vmi nagyon megbeszélt alkalmat szó nélkül mond le a másik ok nélkül.
2016. nov. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Olyan alapon, hogy valamennyire összetartoztok.

Amúgy sosem értettem egy férfitársamat se, hogy tud belemenni egy ilyen megalázó kapcsolatba...

Én már a második ilyen hiszti után elküldeném a f...ra a "párom"

2016. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kezdj mással ilyen viszonyt, a srác többet érez és tagadja VAGY nem tudja kezelni a helyzetet.


Mindkettő ijesztő, ezeregy pasi megdugna, találsz normálisat köztük.

2016. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem tudja kezelni a helyzetet szerintem, hiába bizonygatja, hogy ez így mindenkinek jó. Nem hinném, hogy érzelmei lennének.

Amúgy az sem tetszett neki, hogy jeleztem, van egy-két dolog, ami nálam egy ilyen jellegű kapcsolatban nem fér bele a szexbe, egyszerűen nem menne.

2016. nov. 2. 10:42
 7/17 anonim ***** válasza:
kizárólag szexalapú kapcsolat nincs. vagy legalábbis nagyon profinak kell hozzá lenni és sok tapasztalatot igényel. ez a pasi nem vágyik csak szexkapcsolatra, ha máskor is látni akar és sütit ad stb.... a felháborodásod sem különösebben érthető. ha magadhoz engeded, akkor miért ne igényelhetné hogy máskor is láthasson.
2016. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A lényeg:

Az elején mondta, hogy neki nem kell barátnő, érzelmek, semmi, mivel a profi sport jelenleg a mindene. Olyan partnert szeretne, akivel eltöltheti a szabadidejét, meg persze mellette szex is van bőven.

Mondtam neki, hogy válasszon, vagy csak szex vagy csak barátság, mert amúgy szimpatikus srác, de fiatalabb nálam. Szóval én tudom kezelni már az ilyen helyzeteket, kellő élettapasztalatom van minden téren.

A barátságba nekem nem fér bele a szex egyáltalán, csók sem.

Jelenleg csak szexkapcsolatra vágytam volna vele, semmi másra, és ezt tudtára is adtam, elfogadta.

Azért nem értem a viselkedését...

2016. nov. 2. 11:33
 9/17 anonim ***** válasza:

Elkezdett hozzád kötődni, elég nyilvánvalóan. Ha azt mondtad volna, hogy nincs kedved vele aznap találkozni, azt is el kellett volna fogadnia.


Látszik, hogy érzelmileg is kötődik hozzád, nem csak testileg, különben nem bántaná a dolog. Szerintem üljetek le megbeszélni, a kapcsolatotokat, ki mit vár a másiktól, mielőtt valaki sérül lelkileg.

2016. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értem, hogy mi zajlik benne. Most írt, hogy fejezzük be, mert hazudtam neki (szerinte) adott nappal kapcsolatban, meg egyébként is, mi az, hogy én nem teszek meg neki bizonyos dolgokat az ágyban.

Na, erről mit gondoltok? Nekem teljes zavar a srác.

Ha kötődne, nem hagyná ezt annyiban.

2016. nov. 2. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!