Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy társfüggő férfi hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társfüggő férfi hogyan viszonyul a nőhöz egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én lennék a nő. Sokszor már nem tudom hova tenni a viselkedését, és ez nagyon zavar.

Leginkább társfüggők véleményét és tapasztalatait várom, de jöhet bárki más válasza is.


U.i.: Nem vagyok szerelmes a férfiba.



2016. máj. 6. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Társfüggő egyáltalán hogy megy bele szexkapcsolatba?

Én is az vagyok szerintem, de a legutolsó dolog egy szexkapcsolat lenne amibe belemennék.

2016. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hatalmasat csalódott, többször is egymás után, ezért képtelen most egy komoly kapcsolatra. Viszont mivel társfüggő ugyebár, folyamatosan kell mellé valaki, aki támogatja lelkileg és lefekszik vele, mert egyedül képtelen meglenni. Egyébként jogos a kérdés, és bennem is felmerült már, de ez a helyzet akkor is, látod.
2016. máj. 6. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
akkor én is társfüggő vagyok, én igénylem, h vki elaltasson, meg üres legyen a zacsim. Hol keressek ilyen nőt ehhez, ha turcsi orrom van? :D
2016. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ez nem ilyen egyszerű, és ne akarj az lenni... Hidd el nekem, nem egy kellemes dolog. Egyébként jót nevettem a kommenteden. :) De jó lenne, ha valaki a kérdésre is válaszolna.
2016. máj. 7. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy egy betegesen társfüggő férfinek azzal csak a lehető legrosszabbat lehet tenni, ha olyan valakivel van együtt a nap legnagyobb részében (szabadidejében) aki nem szereti. Az ugyanis lehet, hogy a hölgyemény aki együtt van vele lelki támaszt nyújt, sőt valami okból kifolyólag, mert neki is épp szüksége van valakire, kielégíti a szexuális igényeit is. Viszont ha nincs közöttük semmiféle kapcsolat a szexen és barátságon kívűl, akkor előbb vagy utóbb, de biztosan a nő lesz az, aki - talán egy feltűnő szerelem miatt - be akarja majd fejezni ezt a kapcsolatot. Ezzel viszont előtte bármennyit is segített, gyakorlatilag egy képzeletbeli tőrt fog döfni a "barátja" testébe és jól meg is fogja forgatni. Röviden és tömören a pasi nem tud tiltakozni, mert neki szüksége van a nőre, de ha tudja is a pasi, hogy ez nem tarthat örökké önszántából akkor sem fog nemet mondani, mert nem hülye, és legfőképp nem akar magának szenvedést okozni azzal, hogy meg sem próbál a kínálkozó alkalommal élni, hiszen addig is megkapja azt amire szüksége van.
2016. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, köszönöm a válaszod. Teljesen igazad van szerintem, én is pont a leírtaktól tartottam. Egyébként nem azért, hogy mentegessem magam, de eleinte még egyrészt nem volt világos, hogy hogyan fog alakulni ez a kapcsolat, másrészt időbe telt, míg rájöttem, hogy egy társfüggővel van dolgom (meg mire ő is bevallotta). Ha már az elején tudtam volna, valószínűleg nem mentem volna bele. Szóval elég lehetetlen egy helyzet.
2016. máj. 7. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elég erősen igénylem a társaságot (kapcsolatot nem), és volt már szexkapcsolatom. Teljesen jól működött végig, egyikünk sem akart semmi komolyabbat a másiktól. Nem csak a szex miatt jártunk össze, voltak néha közös programok is, de eszünkbe nem jutott volna komoly kapcsolatba kezdeni egymással.
2016. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!