Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21éves lány vagyok mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21éves lány vagyok mit tegyek? 4éve együtt élek a párommal. Mostanába mikkor veszekszünk csúnyán beszélünk egymással. Van mikkor annyira felidegesít hogy neki vágok valamit vagy meglököm. A sex sem müködik nekem.

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 09:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Ezert nem kell 17 eves korodtol kezdve fiatal lanykent beleragadni tinikapcsolatokba egyuttelessel, es aztan realizalni, hogy ugy eltek huszonevesen, hogy a hetvenes nagyim aktivabb es boldogabb mint ti.
2016. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
11%

Már rég szakítani kellett volna. Nem szabad eddig hagyni elfajulni a helyzetet.

Gondolom most az jön, hogy egyedül életképtelen vagy, nincs pénzed albérletre, a szüleimet utálod, az utcán kívül nincs hová menned.


Egyébként meg becsüld meg a pasidat, mert ha velem beszélne így valaki, meg megbodálna, akkor lenne egy fél órája összepakolni, és lesz.arom, hova megy, de innen el, az biztos!

2016. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%

1.! Egyetértek! Ilyenkor kérdezem is, h hol vannak a szülők?! Vagyis hol voltak, mert ilyenkor már mit tudnak parancsolni... :D 17 évesen még együtt sem aludhattam a barátommal, nem még együtt élni. Pedig csak 23 vagyok, nem volt olyan régen a 17 sem.


Köszönöm anyu és apu!

2016. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Igen ez az összeköltözés nem kellett volna.Anno anyum is szólt hogy nem kellene de.... Pasimat becsüljem meg? Főzve,mosva,gondoskodva van róla.Engem senki nem kérdezz meg hogy vagyok? Nem érzem magam nőnek mellette.Nagyon-nagyon sok mindenen átmentem már 21-éves létemre sajnos...
2016. nov. 3. 09:38
 5/35 A kérdező kommentje:
Okok voltak amiért össze költöztünk csak az magánügy!
2016. nov. 3. 09:39
 6/35 anonim ***** válasza:
11%

"Nagyon-nagyon sok mindenen átmentem már 21-éves létemre sajnos..."


Na nem is kellett sokat varni es elő is került a minden helyzetben "tökéletes" mindent megmagyarázó/megoldó duma,hogy bezzeg én már mennyi mindenen mentem keresztül es tarsai.......

2016. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Most miért kell kötekedni?
2016. nov. 3. 09:50
 8/35 A kérdező kommentje:
TANÁCSOKAT SZERETNÉK KÉRNI NEM OKTATÁST ÉS KÖTEKEDÉST !
2016. nov. 3. 09:51
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Kezdetnek add fel a martir onfelaldozo 21 eves asszony szerepet, es vegre vedd kezdbe a sorsodat vagyis csinalj valamit. Panaszkodassal, tanaccsal nem sokra mesz, mert pontosan tudod, hogy mit kene csinalnod.
2016. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
46%

Tanács: ne költözz össze senkivel. Vagy házasság, vagy ne játssz úgy, mintha az lenne.

Megoldás: mondd el neki, s ha nem ért a szóból, akkor menj onnét.

2016. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!