Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek egy pasi mennyire mutathatja ki felétek az érzéseit? Hol van a határ?

Figyelt kérdés
Hol van az a határ amin túl már taszít titeket, ami már nem vonz egyáltalán?

2016. nov. 3. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálam nemigen van határ de nekünk igy jó :-)
2016. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha már együtt vagyunk, akkor amennyire jól esik neki.


Ha még nem vagyunk együtt, akkor azért vigyázni kell. Pl. egy olyannak akivel alig ismerjük egymást, nem fogom elhinni, hogy szerelmes belém.

2016. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan mutassa ki!

Nem bírom a póker arcú, érzelemmentes pasikat, akik azt játsszák, hogy mekkora nagy királyok, és nem mutatják ki az érzéseiket, mondván az a gyengeség jele.

Volt ilyen párom, és elegem lett belőle.

Mégis mi a francért legyek olyannal, aki olyan mint egy kőszobor?


Ha nem látok rajta érzéseket, még a szándékot sem, hogy ki akarja fejezni, akkor dobom a fenébe.

2016. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az érzelgősség már nem vonzó. A romantika igen. Néha keskeny a határ közöttük, és mindenkinél máshol van.
2016. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, beszéljünk többször érzésekről úgy, hogy remélem, megbízik bennem a párom (ha van párom), szex közben is szeretek finom, édes szavakat hallani oda-vissza :)
2016. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azért annak örülök, ha csak nekem mondja el ezeket, nem pedig rokonoknak-haveroknak.
2016. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen egy komoly kapcsolatban, ha a férfi komolyan és nem elbaromkodva beszél, akkor nem nagyon tud nyálas túlromantikus dolgot mondani.


Jó ne legyen ilyen "csodás vagy mint a friss harmatos virág amelyen most ölelték át egymást a szerelem gyümölcséből származó kismókusok", de ha komolyan beszél, akkor számomra nem lesz túl érzelgős.


25L

2016. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt így pöttyre pontosan nem tudom megmondani, hogy mi az a pont, ahol még kedvesnek, érzelmesnek, és mi az, ahol már csöpögősnek tartom.


Ne legyen pincsi, ne legyen ilyen nagyon romantikusfilmesen, teátrálisan romantikus a nap minden percében (szóval az ilyen, hogy ha kinyitja a száját, már engem dicsér, másról nem tud beszélni, szerelmesvers minden nap, rózsaszirmos cuccok), főleg ha mások előtt, nyilvánosan... ne fogalmazzon nyálasan, erőltetten lovagiasan (ha vkiből ez erőltetés nélkül jön, az még jó is tud lenni, de a legtöbb ember szájából nagyon izzadságszagú). Ne kezdjen el bőgni minden apróságon (pl. hogy aznap nem tudok vele találkozni, mert más programom van). Azt sem szeretem, ha vki éjjel-nappal rajtam lóg, és nem tudja, mikor fárasztó már, hogy nem hagy békén, nem veszi le róla a kezét (pl. ha aludni szeretnék, dolgozom, tanulok). Ha van Fb-ja, ne írja nekem 2percenként, hogy mütyürkecucmányom, decejetlek.

2016. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként én elég sokfélét tapasztaltam ezen a téren... sokan elég dominánsnak és határozottnak látnak, de kedvesnek is. Talán ennek a kettőnek a keveréke tetszett meg néhány lánynak eddig. Aztán a legutóbbi barátnőm elég érdekes dolgokat csinált. Nagyon vágytam már egy társra és nagyon jól éreztem magam vele. Azzal ellentétben amit hisznek általában rólam nem vagyok olyan domináns a magánéletben. A volt barátnőm másfél év alatt 3 külföldi országban volt a barátnőivel, minden héten kávéztak, borozgattak, moziztak, buliztak stb. Erre a reakciója az volt, hogy másfél éve nem volt sehol a barátnőivel...Olaszországban a tengerparton leterítettem egy plédet és köréraktam 9 szép mintás lekváros üveget, amikbe 1-1 mécsest raktam meggyújtva (9.hónap forduló). Azon az estén kedves volt velem. Másnap bunkó volt és úgy tűnt mások előtt szégyelte a kedvességemet. Ha elmondtam az érzéseimet akkor mindig felkapta a vizet és lelépett. A romantikus kis gesztusaimat nem értékelte. Soha senkinek nem írtam verset csak neki. De nem nyálaztam túl! Minden hónapban kapott virágot. Szedtem, vettem, loptam :) A virágokat leszámítva mindegyik lelki dologra negatívan reagált... elmeséltem a körülöttem lévő lány ismerőseimnek és mindegyik el volt hűlve, hogy hogy nem lehet ezeket a dolgokat értékelni. Hiába mondtam neki h örülnie kéne annak hogy ilyen a természetem, és inkább ilyen legyen, mint aki titkolózik és nem törődik vele. Persze a volt barátnőm más pároknál észrevette a kedves gesztusokat és mindig felhívta rá a figyelmet és mindig azt mondta h ő is erre vágyik (aztán hetekkel, hónapokkal vagy épp napokkal korábban megkapta csak nem foglalkozott vele)


Szerintem az ismerkedés időszakában nem szabad annyira kimutatni. Később pedig ha a társ nem értékeli ezeket,stb,stb és az a fiú aki kimutatja az érzéseit nem érzi jól magát úgy, hogy ezeket nem értékelik, akkor keressen mást.


Én úgy gondolom, hogy a társ az aki mellett Ön magad lehetsz és Te is elfogadod úgy a másikat ahogy van. Ami zavar azt pedig eltudod nézni neki az egész jó miatt.


(U.i.: Van egy ismerősöm aki már csak Ted Mosby-nak hív, mert még mindig úgy gondolom, hogy valahol létezhet az a lány :D, de már aggódok, lehet h ez is csak olyan, mint a Mikulás, csak felnőtt verzióba)

2016. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*önmagad :D
2016. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!