Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés

Ha a párodnak van ellenkező nemű barátja, de ilyen heti 3x találkoztak előtted, de a barátnak van párja, gyereke, elvileg elvannak, es a te parodnak írja, hogy hianyzol, (mar egyébként csökkentek a talik mióta te a képben vagy), meg van hogy szívet is ír?

Nem akarok feltekenykedni, meg igazából nem is érzem magam annak, de nem akarom, hogy esetleg hülyének legyek nézve...párom egyébként nem írja vissza ezeket elvileg. A szív azért zavar, mert azt mindenki látja, ugy érzem magam, hogy kb mindenki látja amit en nem. Párom tudja, hogy ez engem zavar, de nem akarom, hogy feszültség legyen az illetővel, jo hogy van egy ilyen barátja, de szeretnem, hogy legyen egy határ....


2016. nov. 3. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
hát kérd meg a párod barátját, kedvesen és szépen hogy ne irjon szivet neki mert téged zavar. ha nem hülye akkor meg fogja érteni és vita sem lesz
2016. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt hasonló szitum, annyi különbséggel, hogy a lánynak nem volt családja, és korábban jártak egy hónapig, de nem feküdtek le (nagyon vallásos a lány).

Én elmondtam, hogy ez zavar, és beszéljen vele. Ez meg is történt, de utána sem hagyták abba, mint kiderült (exem viszonozta ezeket). Ahogy szakítottunk a lány rástartolt megint. Szóval nincs túl jó véleményem az ilyen szivecskézésről, meg az így hiányzol, úgy hiányzol dumáról.

A te helyzeted azért némileg más. A helyedben, ugyanazt tenném, amit tettem: beszélj pároddal, mondd el, hogy zavar, és ezt tudassa a másik illetővel is. Ha ezután tiszteletben tartja a határokat, ne foglalkozz vele tovább, mert felesleges. Ha nem, akkor szintén azt tenném, amit tettem: szakítanék.

2016. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Exemmel így volt,együtt voltam a sráccal volt csaj iseröse.. gyakran taliztak,volt h akkor is a nyakunkon logott a csaj mikor ketten mentünk volna valahova...aztán megelégelltem szóltam mindkettőnek h nemkéne,egy ideig nem taliztak. Utána megint sürüsödött a tali,meg az irkálások..kirugtam.. Nem ok nélkül.Persze nem általánositok

Beszélj a pasiddal

2016. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hiányzol, meg a szivecskézés igencsak zavarna. Sőt, volt olyan, h a párom viccesnek szánt, félreérthető kommentet írt egy csaj képe alá. Nem volt kiborulás, csak mondtam neki, h engem ez zavar, h mindenki szeme láttára ilyeneket írogat (hiába tudom, h mi van/mi nincs mögötte) ezért-azért-és amazért is, és megkértem, h több ilyet ne... intelligens, felnőtt ember lévén megértette, sőt, még bocsánatot is kért.

Szóval: nem kell fosni, meg túlzásba vinni a megfelelési kényszert a saját párod felé, hanem tessék kinyitni a szádat, és nyíltan kommunikálni (nem hisztizni, beszélgetni!), a saját, és kettőtök érdekében is!

2016. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátom nem tartana fenn ilyen barátságot mellettem, aki szívecskéket írogatna neki, meg ömlengene neki, hogy hiányzik. Eléggé zavarna.
2016. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem vagyok féltékenykedős. Ha enged a kísértésnek, akkor annyit is ért a kapcsolat.
2016. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!