Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy pasit akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy pasit akinek van barátnője mit tegyek? Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h. év elején megismertem egy srácot mivel osztálytársak lettünk. Szimpatikusak voltunk egymásnak és kezdtünk egyre jobba lenni. Most már annyira jóban vagyunk h. elmondunk egymásnak mindent! Csak az a gond h. én meg már kezdem megszeretni....Neki viszont már két éve van egy barátnője...:S Nem akarok belerondítani a kapcsolatba meg ilyenek de annyira rossz ez az egész szituáció ráadásul flörtöl velem...én így is alig tudom magam türtőztetni... MIt tegyek nem akarok beleszeretni de nem tudok ellene mit tenni! Próbálkoztam már a távolságtartással de nem jött össze mert csak megsértődött:S Nem tudom mit tegyek..:S Annyira tanácstalan vagyok....hagyjam magam és szeressek belé vagy mit tegyek h. elfelejtsem...? Ha nincs ott velem hiányzik mintha eggyüt járnánk nagyon rossz és ugye közben meg látom a barátnőjével...:S Azt is tudom h. szereti lehet h. már régen nem szerelem de akor sem fog csak úgy hipp hopp lezárni egy két éves kapcsolatot...:S

Vagy már bolond vagyok és én értem félre ezt az egészet? De nem hinném néha nyilvánosan féltékenykedik...:S Mit tegyek? Kérlek segítsetek....

Köszönöm előre is a válaszokat....:)

Jah és a bunkók kíméljenek ..köszi


2010. ápr. 27. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd őket boldognak lenni, mert valószínűleg nem őt szánták neked, és keresd meg azt, aki hozzád való.

Az amit érzel iránta, ami a nagy tragédiád oka, valószínűleg csak a saját képzelgéseid miatt alakult ki, mostmár engedd el ezt a kitalált érzést, és csak simán legyetek haverok. Nem nehéz, csak annak érzed, mert összezavartad magad.

2010. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El kellene engedned őt... Hagy legyen a barátnőjével boldog...
2010. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne rondíts bele a kapcsolatukba, szereti a lányt, ha vele van..

keress egy facér csávót, igy kevésbé esel pofára

2010. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha kellemetlen neked, beszélj vele erről!persze nem így:


-figyumá, asszem belédszerettem, most mi legyen? (szóval na)

2010. ápr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!