Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laura36 kérdése:

Azt hiszem szeretek egy srácot, akinek viszont van barátnője régóta, de a srác félreérthetően viselkedik velem! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Elhív erre-arra kettesbe (pl. naplementézni) belenéz a szemembe és látni rajta igazából, hogy legalább tetszek neki, de egyeltalán nem megcsalós típus és nagyon komoly ember, nem hiszem, hogy ott hagyná a barátnőjét, de akkor miért csinálja ezt velem? Elmondtam neki, hogy vele szeretnék lenni nagyon tetszik meg nagyon jól érzem magam vele de azt mondta, hogy majd pár nap múlva válaszol rá és elment! Mire véljem?:S Mit tegyek?
2011. jún. 11. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha ilyeneket csinál, akkor szerintem már nem szereti a barátnőjét, de mégsem akarja otthagyni, és még gondolkodnia kell, hogy mit tegyen. Lehet, hogy nagyon fél a szakítástól. Ne sürgesd, meg ne is mondj neki ilyeneket, mert elijesztheted. Csak használd ki az együtt töltött időt :)
2011. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz, nehogy egy bigámista pasival kezdjél ki. Szerintem, amíg van másik barátnője, addig ne járj vele.
2011. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 11. 13:10
 4/4 Ganja23 válasza:
Vegyélfel óvszert h ne legyen baj: D
2011. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!