Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik és egy csomószor találkozunk imád velem találkozni, és mégis azt mondja hogy csak barátok vagyunk. Most hazudik vagy igazat mondd?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 23:11
1 2 3
 1/29 nielindi ***** válasza:
90%

te a barátaiddal, haverjaiddal nem szeretsz találkozni??

valszeg ö is azért szeret veled lenni, m a (haver)barátja vagy.

2010. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Igazat. Barátként kezd jobban megkedvelni, biztos ezért szeret veled lenni. :)
2010. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
nagyon ledöbbenne ha egyszer csak megcsókolnám mert én úgy vagyok vele hogy próba szerencse
2010. ápr. 27. 23:23
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha kockáztatnád ezért a barátságot...
2010. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem hiszem
2010. ápr. 27. 23:25
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld. :D Aztán meséld el mit reagált.
2010. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
jah azt elfelejtettem mondani hogy folyamatosan mondja h nagyon szeretlek
2010. ápr. 28. 20:02
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Én is igy voltam egy sráccal. Naponta több órát dumáltunk es gyakran talalkoztunk. Ő nyiltan bevalotta nekem hogy nagyon tetszem neki, és hogy kezd belém szeretni. Én is szerettem őt de mindig csak azt mondtam hogy nagyon kedvelem mint barátot. Nem mertem neki bevallani az igazat mert másfél hónap alatt nagyon jól kiismertem és ő az a fajta volt aki szeret játszani, és ha nem harcol meg valamiért akkor azt nem is tudja értékelni (ezt ő maga is bevallotta) szóval ha elmondtam volna neki hogy en is kezdek (nagyon) belezúgni, akkor már nem lettem volna olyan érdekes a számára....... vagy mittomén milyen logikám is volt akkoriban. Szóval csak arra akarom felhivni a figyelmed hogy: nem ez lehet-e a gond nállad is. Mert ha te is jóképű vagy és sok barátnőd volt már meg ilyenek akkor lehet hogy ő is fél egy kicsit. És pláne ha van korkülönbság (mert közöttünk 6 év volt).


Szóval az én srácom azt csinálta hogy nyiltan szint vallot, elmondta hogy szeret és hogy kötődik hozzám, de hogyha én nem akarom akkor inkább lesz a barátom mint hogy semmi közünk ne legyen egymáshoz. És igy idővel és is beadtam a derekem, mert kezdtem megbizni benne (mindazok ellenére amiket hallottam róla).


Ha döntöttél és cselekedtél ird le hogy mik a fejlemények.

2010. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

20/f


Velem ugyanez a szitu volt. Volt 1 csaj akivel állandóan talitztam elszórakoztunk meg minden, és én 1 kicsit többet kezdtem érezni iránta mint barát.Amikor a tudtára adtam h szeretném ha több lenne köztünk mint barátság , akkor arra hivatkozott h nem lenne jó ötlet tönkretenni stb... . Persze h nem adtam fel és a végén össze is jöttünk . Az elején minden stimmelt és 2,5 hónap után szakitottunk . A bartáság az én részemről okés is lenne de ő nem igy áll a dolgokhoz.

Tehát a tanácsom : ha fontos a barátságotok akkor tényleg ne akarj többet. És valószínüleg igazat mond

2010. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
volt már sok barátnőm de nincs köztünk korkülömbség jah és majd beszámolok
2010. ápr. 29. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!