Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik és egy csomószor találkozunk imád velem találkozni, és mégis azt mondja hogy csak barátok vagyunk. Most hazudik vagy igazat mondd?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 23:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nah? Történt már vmi?
2010. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Semmi elmondtam neki de nem reagált semmit ugyanúgy folytatta mint h ha semmit nem is mondtam volna.:(
2010. máj. 2. 17:10
 13/29 anonim ***** válasza:

13:35 vagyok

Mintha magamat hallanám. Amit nem akarok, azt nem is hallom meg. Szerintem próbáld meg még egyszer és ha ugyanazt csinalja akkor nézz a szemébe és mond, hogy nem érdekel bármit csinálsz én akkor is szeretlek. S utána folytasd te is a beszélgetést ahol abbahagytátok, vagy térj át valami teljesen hétközanpi témára és hamarosan búcsúzz el mert ezek után elég kinos lenne tovább cseverészni.


De viszont nagyon figyelj oda mert lehet hogy ezután (miután először elmondtad neki) kerülni fog. Ha ilyesmit tapasztalsz, semmiképpen ne járj folyton a sarkába és ne kérdezgesd hogy mi a baja (az elég nyilvánvaló) hanem addig ügyeskedj mig egyedül nem maradtok valakoh ahol nyugodtan beszélhettek. Amig erre a beszélgetésre sort nem keritesz próbálj meg nem is találkozni vele. Imétlem: ez csak abban az esteben ha úgy veszed észre hogy kerül téged.


De az is lehet hogy ezzel a reakcóval próbálta neked jelezni, anélkül hogy megbántson, hogy nem szeretne tőled mást mint barátságot, vagy csak egyszeűen félénk volt, megilyedt és úgy érezte hogy át kell gondolja a dolgokat, mert nem akart hülyeséget mondani. Te ismered jobban, tehát neked kell eldöntened hogy mi is történt igazából.

Ha az első valószinübb akkor hagyd a fenébe. Ne beszélj neki többet az érzéseidről (már ha kibirod) és próbáld leplezni azokat igy talán megőrizheted a barátságát. Ha peddig a második, akkor várd meg hogy mit reagál miután atgondolta és aszerint cselekedj.


Jaj bocsánat!! Igy visszaolvasva olyan mintha utasitásokat adtam volna, peddig ezek csak tanácsok és szived joga hogy megfogadod e őket.Minden esetre várom a fejleményeket (már csak azért is mert ez az eset kisértetiesen hasonlit az enyémhez). Irj hamar és bővebben!

2010. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
oké holnap talizunk
2010. máj. 2. 19:57
 15/29 anonim ***** válasza:
Már megmondta, hogy csak barátként néz rád. Ez miért nem elég?
2010. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
hogyha te szerelmes vagy valakibe neked elég a barátság?
2010. máj. 3. 10:01
 17/29 anonim ***** válasza:
Sok viszonzatlan szerelmem volt, de mindig megértettem, hogy nem kellek. Nem üldöztem őket addig, amíg szerelmet nem vallottak, csak hogy békén hagyjam őket:D
2010. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad még egyszer? Most sem szolt semmit?
2010. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
basszus iet szólt egy gyerek fogdosta a mellét akit ráadásul utálok am elmontam neki és ezt mondta:aha de képzld el ma mi történt...
2010. máj. 3. 20:23
 20/29 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a csaj egy ringyó, vagy hülye, de az is lehet h mindkettő. Kétszer is eljátszani, azt h mégse hallotta amit mondasz, már kissé gyanús. Amúgy szószerint hogy mondtad el neki? Mert egy simma "szeretlek"-re én is így reagálnék. Egy kicsit bővebben próbál elmondani. És még egyszer bocs, de ezen a lányon már én se tudok kiigazodni. :S
2010. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!