Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden veszekedésnél a barátom engem okol, hibáztat, ő ugye egy szent. és zsarol, hogy akkor legyen vége?

Figyelt kérdés

semmit nem tudok vele megbeszélni, pl ha féltékeny vagyok ,mert ordibál, tagad, és soha nem ül le megnyugtatni szép szóval. inkább azt mondja, akkor nincs értelme,és legyen vége, ha ezt érzem.ahelyett, hogy csak annyit mondana szeretlek, nem kell más, vagy ilyesmi.

amit soha nem éreztet velem. lesegeti a csajokat, flörtöl az eladókkal, stb


2010. ápr. 28. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de szerintem nem szeret téged :(

...és így akarja megoldani, hogy legyen vége...persze sunnyog, mint az atom...jobb lesz ha végetvetsz a kapcsolatnak

2010. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ

lassan tényleg ezen vagyok

csak úgy fáj

van egy mondás: "mindig az szívja meg, aki szeret"

miért van ez?

2010. ápr. 28. 09:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni. Azt mondja legyen vége, hát legyen! Nincs értelme ennek tovább. Ha elveszít lehet kinyílik a csipája. Tessék elhatározni, hogy mit teszel!
2010. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítani akar, de gyáva megtenni, ezért rád akarja hárítani.
2010. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Valszeg nem szeret téged. Lehet tényleg azt akarja, hogy te szakíts vele, mert ő gyáva nyúl. Ahogyan veled viselkedik az az érzelmi zsarolás. Ha mindig engedsz neki, tudni fogja, hogy veled bármit megtehet, mert elnézed neki. Sztem mondd meg neki, hogy vége, lehet észbe kap, és kaparkodni fog utánad.

23/Nő

2010. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
szerintem dagadt vagy
2010. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kábé semmmibe vesz téged ezzel a viselkedésével, el kell fogadnod, hogy nem szeret eléggé..ez pedig kevés neked, ugye???

hagyd ott, mert ez elég nagy probléma ha ilyen a hozzádállása...

2010. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én meg azt mondtam neki, hogy soha többet nem beszélek meg vele semmit, mert ilyen gyökér lesz. hátha ebből látja, hogy egy kapcs-ban meg kell beszélni a problémákat.

de még ma is, neki áll feljebb. hogy nem ő benne nem lehet megbízni, én vagyok a ribanc. és még ő gondolkodik el rajtam.a büszkeség...

ahelyett, hogy annyit mondana: rosszul látod, szeretlek.

2010. ápr. 28. 15:05
 9/9 anonim válasza:
Én nem gondolom, hogy nem szeret téged, egyszerűen csak a kommunikáció hiányzik a kapcsolatotokból, ami egyébként ugyancsak szakításhoz vezet. Én megpróbálnám neki azt mondani, hogy amit ő nyújt neked ezen a téren, az semmi, és szedje össze magát, mert te fogod elhagyni, mert neked nem erre van szükséged. Személyes tapasztalat, hogy ha eddig hagytad, hogy ő irányítson a kapcsolatotokba, és végre kinyitod a szádat, akkor kicsit magába néz, hogy "hopp, neki is vannak gondolatai" ... Próbáld meg, ha még aktuális :)
2010. ápr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!