Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg magammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg magammal, hogy kész vége, én már nem leszek boldog, hiszen ő elment, még akkor is, ha ő volt az igazi?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom. Valami furcsa vonzalom kötött mindig is hozzá, olyan természetfeletti. Nagyon szerelmes voltam/vagyok belé. 10 éves korom óta. Most 16 éves vagyok, és nem bírom elfelejteni. Állandóan ő jár a fejemben, és nem bírok normálisan élni. A nap minden percében a háttérben ott van a gondolat a fejemben, hogy bárcsak újra kezdhetnénk, hiszen olyan szerelmes vagyok. Nem is értem az egész dolgot.
2011. nov. 9. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azt kell megértetned magaddal, hogy te már nem leszel boldog, hanem azt, hogy még leszel, nagyon is leszel, hidd el. Igazi? Lesz még pár.
2011. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Együtt érzek Veled, és ne aggódj: előbb-utóbb megtalálod azt az igazit, akivel le fogod élni az életed, de addig sajna várnod kell. Azt, hogy ki lesz az igazi, majd akkor tudod meg, ha már évek óta vele laksz, gyereketek lesz, és harmonikusan éltek............ehhez sok sikert kívánok Neked, és soha ne add fel.
2011. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tipikus 16 éves probléma.Lesz még egy-pár igazinak hitt míg rátalálsz a tényleges társadra.De minden új kapcsolat gyönyörű várd,eljön és akkor már te sem gondolod természetfelettinek az exed.
2011. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én 23 vagyok, és 4 év után szakítottunk a párommal. Nekem is folyton ő jár a fejemben, és ez így normális. A kötődés a kapcsolat végével nem szűnik meg, hanem szépen lassan elalszik. Mindig emlékezni fogsz rá, csak később nem fáj majd.

Szóval nincs nagyon mit felfognod, amit nem sikerült eddig, hacsak annyit nem, hogy időre van szükséged.

Ha kimozdulsz, új emberekkel ismerkedsz, új élményeket szerzel, ás megpróbálod lekötni a figyelmed, akkor könnyebb lesz.

2011. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!