Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyben?

Figyelt kérdés
A tavalyi szilvesztert én szerveztem oda mentünk ahova én szerettem volna. Az idei szilvesztert a barátom akarja eldönteni viszont ahhoz amit ő szeretne vagyis hogy a haverjaival töltsük a szilvesztert egy házibuliba nekem semmi kedvem. Ezen veszekszünk mert szerinte ha tavaly úgy volt ahogy én szeretettem volna most úgy kell lennie ahogy ő szeretné. De tudom hogy rosszul érezném magam mert se a haverjait bem kedvelem annyira se a házibulikat. Mi legyen? Ti hogyan oldanátok meg ezt a konfliktust?
2016. nov. 6. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban kompromisszumokat kell kötni.

Most szerintem ez esetben igaza van a barátodnak, menj el vele, lehet még jól is fogod érezni magad.

2016. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha megbeszéltétek, hogy egyszer te egyszer ő módszerrel megy a buli, akkor szerintem egy éjszakát ki fogsz bírni. Én is mentem így szilveszterezni már. Nem ismertem a társaságot 2 emberen kívül, jó messze is volt, kinn volt tetejében grill parti (hogy fagyjunk halálra)... és meglepően jó volt! Sokkal rosszabbra számítottam.


Ha olyan lány vagy aki feltalálja magát, akkor tök mindegy, ha viszont elve a saját hülyeséged tolod előtérbe, akkor te leszel a lány a sarokban.

Elmennék a párommal és csak azért is jól érezném magam!

2016. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megegyeztetek, akkor most tenyleg o jon. Szerintem annyira nem kibirhatatlan. Vigyel magaddal valaki baratnot, hogy legyeb tarsasagod.
2016. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem egyeztünk meg ezt ő találta ki hogy egyszer én egyszer ő. Ő imád haverokkal lenni voltam már ilyenen vele nem éreztem jól magam. Nélkülem is el szokott menni szóval nem tiltom. De nekem nincs kedvem ehhez az meg nem opció hogy nélkülem megy most mégiscsak szilveszter együtt szeretnénk lenni. Annyira nem találjuk rrre a megoldást hogy az is felmerült hogy akkor hagyjuk ő bevállal egy műszakot szilveszterre és elmegy dolgozni.
2016. nov. 6. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk bennem felmerul a kerdes, hogyha egy ilyen aprosagon ilyen szinten nem tudtok megegyezni, akkor komolyabb temakban hogy tudtok kompromisszumot kotni majd?
2016. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy estet siman kibirsz. Vagy vigyel magaddal valakit akivel elvagy. Ha nem szereted a hazibulikat, akkor mit szeretsz? Allandoan discoba sem lehet jarni... ha a baratod meg olyan, hogy a haverjaival szeretne lenni, akkor tavaly mar hozott erted egy aldozatot, most miert esne le a gyuru az ujjadrol, ha te engedsz es megprobalod magad jolerezni? Mert persze az sem opcio, hogy nagy kegyesen elmesz, aztan vegig pofakat vagsz meg duzzogsz. Ez az o estejet is elrontja.

Amugy is, a szilveszter is egy buli, amibol minden evben van egy. Van amelyik jobban sikerul, van amelyik rosszabbul. Lassan 40 ev alatt rajottem, hogy altalaban azok a bulik sulnek el a legjobban, amik egy egyszeru hazibulinak indulnak, es nincs agyonszervezes.

En pl megertem a baratodat, az en ferjemnek sem feltetlen ugyanaz a hobbija mint nekem, ahogy a kozos barati kor mellett megvan a kulon kor is. Egyszer ide megyunk, masszor amoda. O pl utalja a karaoke bulikat, en viszont szeretem mert jokat okorkodunk a baratokkal. Megis eljon velem, es igyekszik jolerezni magat. Mint ahogy en is elmegyek vele pl a zeneszbulikba, ahol viszonylag keves embert ismerek, de ettol fuggetlenul igyekszem jolerezni magam, mert tudom hogy neki ez fontos.

Kompromisszum... ez a titok nyitja. De ha ilyen hisztis vagy, akkor ne csodalkozz, ha egyszer elege lesz...

39/N

2016. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő is hisztis. Ő vág pofákat amikor az van amit én szeretnék. Ezért már én sem igyekszem a kedvében járni. Amúgy az a vicces hogy a komolyabb témákban egyetértünk mindig az apróságokon megy a cita
2016. nov. 6. 15:57
 8/10 A kérdező kommentje:
*vita
2016. nov. 6. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék még akkor is,ha annyira nem lennének szimpik a haverjai.Most ki lehet bírni :) Kicsit igyál (ne sokat) és lehet megjön a kedved is ;) Egyébként egy kapcsolatban tényleg vannak kompromisszumok és ettől még sokkal több dologban is.Lehetőleg ne mindig olyan programokat találjatok ki amiket a másikra rá kell erőltetni,viszont ha csak néha van ilyen azt meg ki lehet bírni :)
2016. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vágom, hogy lehet ilyenen veszekedni. Nem hiszem el, hogy amúgy minden ok, ha ennyire nem illetek össze.
2016. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!