Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar, ha láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, ha láttok egy párt nyilvános helyen pl. buszon, akik már annyira egymásba vannak bolondulva, hogy kis híján ott helyben kúrnak?

Figyelt kérdés
Ezt nevezik közszeméremsértésnek. Nem értem, hogy miért nem lehet normális keretek között tartani a szerelmüket nyilvános helyen... Senkire nem tartozik, meg senkit nem is érdekel a nemi életük! Főleg, ha még rondák is.
2010. jún. 2. 00:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
engem nem zavar csak nem ilyen helyeken kéne csinálni...megvan mindennek a helye.
2010. jún. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, ha ilyet látok
2010. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyen akkor fordult elő, amikor még fiatal voltam (16éves), mivel sajnos sok lehetőségünk nem volt "egymásba bolondulni", csak ha felmentünk vmelyikünkhöz. De leggyakrabban az ember ilyenkor főleg ha tavasz, nyár van, sétálgatnak, leülnek egy padra stb, és sajnos volt amikor előfordult, hogy elkezdtünk csókolózni, eléggé belemelegedtünk, utólag elég ciki visszagondolni rá. Persze most felnőtt fejjel már az ilyen dolgokat elintézzük otthon, együtt alszunk, nincs az, hogy az utcán ránk jön egy hevesebb csókolózás vagy hasonló. Talán ennek tudom be, hogy fiataloknál előfordul ilyesmi.
2010. jún. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Engem is zavar, néha levágnám a gyereket a csajról és csinálnám Én.

Különben meg, ha lett volna párod és csináltatok volna ilyeneket, vagyis arra gondolok, hogy megszünik gyakrolatilag körülöttetek a világ, akkor nem kérdeznél ekkora f@szságot!!!

2010. jún. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
00:11-es vagyok, nálam olyan is volt, hogy fényes nappal egy parkban, ahol ültek a velünk lévő padon, benyúltam a gatyájába, és fordítva :D Biztos elég érdekes látvány lehettünk :D Persze most már nem csinálnék ilyet. Am 24 vagyok :)
2010. jún. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*velünk szemben lévő
2010. jún. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt a helyi gyógyfürdőben még kiskoromban láttam egy párt konkrétan k*rni a medencében.....persze kirakták őket....
2010. jún. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Engem zavar, az már illetlenség, szolidan még jó 1-2 csók, de egymás szájába mászni, meg szexelni nyilvánosan azt nem kéne.
2010. jún. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

engem csak akkor zavar, ha közvetlen közelemben vannak és a fülembe meg a számba cuppognak hosszú percekig.... pl egy tömött villamoson vagy ilyesmi...hogyha csak úgy távolabbról látom őket, akkor nem zavar, vagy ha elmegyek mellettük az utcán vagy ilyesmi...


20/L

2010. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nem kötelező néznem, 'részt vennem benne', akkor nem zavar. Mindennek van egy határa, de amíg szó szerint nem kezdenek el b*szni, addig nem érdekel a dolog. Az ember lehet nagyon szerelmes, kívánhatja a párját, csak tudjon róla, hogy nyilvános helyen van...

20L

2010. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!