Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz pénzügyi helyzet? 👛

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz pénzügyi helyzet? 👛

Figyelt kérdés

Hozzáköltöztem a barátomhoz, de nekem nincs rendes keresetem, csak ilyen valamilyen. Az épp csak magamra elég, rezsire ilyesmire nem. Amúgy még egyetemista vagyok. De ilyenkor télen nem vállalhatok annyi munkát és még kevesebb a keresetem. Eddig is sokszor ő állta a kajámat, de most szorul a hurok a nyakamon. Alig lesz pénzem. Minden hónapot alig fogok kihúzni. Amúgy szoktam meglepni dolgokkal, pl. vettem neki sálat mert ronda volt az eddigi két sálja. Meg vettem neki nagy körömcsipeszt, mert láttam vágyik egyre a saját, kisebb, rozsdás csipesze helyett. Na mindegy. Ilyesmi dolgokat ő is adott nekem, sokkal többet mint én neki. Ő azt hiszem elég jól, bőven átlag felett keres, de nem tudhatom, mert spórolós a jövőre, meg nem kérdezem, csak mondja néha. Neki sem fix fizetése van, hanem ahogy alakul, amennyit mehet dolgozni.

Na mindegy de mi lesz most? Télen annyira kevés pénzem lesz hogy nagyon. Pl. ruhadarabot, cipőt, nem tudok venni magamnak. Se hajápolót pedig hosszú a hajam és iszonyatos törődést igényel hogy puha és fényes maradjon. (Megszállottja vagyok a hajamnak ez nálam mánia és kikapcsolódás. XD) Megmondom mire fog telleni. Kajára. Bérletre. Meg egy mozira, és ennyi, apróságokra. És nem a teljes étkeztetésemet fogom lefedni így sem.


2016. nov. 6. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2016. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván azért költöztök össze, hogy közösen olcsóbb legyen a rezsi stb. Kérdés, hogy ő ismeri-e ezt a problémát? Szerintem igen, hiszen írtál róla. Ha igen, akkor azt hiszem ezen nem kell problémáznod, ha ő viszonylag jól keres. Úgyhogy csak lazán.
2016. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Neki sem fix fizetése van, hanem ahogy alakul,.."


Gratulálok, egyikőtöknek sincs fix fizetése, de azért össze kellett költözni! Jó sok eszetek van, mit ne mondjak!


És most itt siránkozol, hogy mi legyen!


Tanácsom: költözz vissza szüleidhez, majd ha lesz fix jövedelmed és neki is, akkor már beszélhettek összeköltözésről, addig nem.


Mégis hogy akarjátok a számlákat és az egyebeket kifizetni?


Gondolkodtok is mielőtt cselekszetek?

2016. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az kicsit fura, hogy nem vagy tisztában a pontos pénzügyi helyzetével. Ti ezt nem beszélitek meg?
2016. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2016. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De akkor minek koltoztel hozza?
2016. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nők...
2016. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol éltek? Diákmunkák sincsenek arra meg semmi?
2016. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Tanácsom: költözz vissza szüleidhez, majd ha lesz fix jövedelmed és neki is, akkor már beszélhettek összeköltözésről, addig nem." Isten őrizz ilyen tanácsokat adni! Vissza az ún. mama hotelba, inkább mutassuk meg,hogy önállóak vagyunk, még ha éhen is halunk, hisz az a menő, nem is az,hogy ki tudjunk jönni anyagilag! Remélem átment az irónia. Na minden esetre remélem megoldódik a gondod, mert rosszat nem akarok neked, de gondolkodhatnál mielőtt cselekszel,vagy lépéseket teszel az életben.
2016. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Telen miert kell kevesebb munkat vallalni?
2016. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!