Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek férfi a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek férfi a barátnőm szemében? 19/f

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem tud rám férfiként tekinteni túlságosan mindig az van amit ő akar és nem tudom kordában tartani. Meg h nagyon anyuci kicsifia vagyok ... Ez igaz h eddig mindig ugy volt ahogy ő akarta meg voltam hülye mert anyam miatt csinaltam hulyesegeket, de tudnátok adni jó tanácsokat? Változnom kell picit de nem akarok túllőni a célon. :)
2016. nov. 7. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valtoznod kell, csak jol talalni a dolgot. En nos vagyok, mindig a felesegem dont, es ezzel csaladcentrikus vagyok, vagy ferfiasan passziv, vagy romantikusan nagylelku... pl csaladcentrikus voltam, amikor az allasinterju elott kikertem a velemenyet, ferfiasan passziv, mert mindig az az ebed, amit o akar, es azt a filmet nezzuk amit o akar, mivel azt mondtam neki, hogy o valogatosabb, es ezert o mondja, hogy miket akar, es en azokbol valasztok, vagy romantikusan nagylelku, mert amikor szorakozni megyunk, akkor nem mondom neki, hogy rock kocsmaba menjunk, hanem hagyom, hogy elmenjunk egy klubba tancolni.
2016. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!


Ez nagyon tetszett. Jó lenne tanítani a nézetet. No meg a női változatát is. Sok kapcsolat már ettől jobban működne.


Egy gondos feleség

2016. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van.

43 vagyok és eléggé határozott igy nehéz egy ffinak még határozottabbnak lennie nem is volt sajnos és emiatt én se tudtam felnézni az exemre.

2 éve lett egy párom aki bizony igen keményen odaáll bizonyos szituációkban ha szükséges és az márpedig akkor úgy lesz :-)

Nekem ez kell ráadásul mindig igaza is van igy olyankor szépen csendben maradok és ő ervenyesul :-)

2016. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!